Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle, hogy szeretne-e többet a barátságnál?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elkerülni, hogy nemleges válasz esetén a későbbiekben ne legyen kínos egy találkozás vagy beszélgetés. Biztos ti is voltatok már ilyen helyzetben. A lényeg az, hogy ne legyen gáz.
2013. júl. 24. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanígy voltam nem rég. A lényeg az, hogy ne rohand le, hívd el valahova. Én elrontottam, te ne.
2013. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz annyit, hogy tudna-e rád ''úgy'' gondolni.
2013. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hívd el ide-oda.. nem kell kifejezetten randinak nevezni.... és idő után kialakul benne is az érzés hogy jó lenne veled együtt lenni... de ne támadd le ezzel a kérdéssel sokaknál ha így megkérdezik rögtön egy nem lenne a válasz! (persze vannak bőven kivételek is!)
2013. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Viszont húzni sem érdemes az időt, mert ha sokáig kivársz, már annyira benne leszel a barátságban, hogy már többre nem fogsz kelleni neki kelleni. "tapasztalat"
2013. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!