Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki avagy kérdezzem meg tőle, hogy járna e velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, október óta ismerem, egy szakkörre járunk, hetente egyszer találkozunk. Volt egy buli, ahol ő is ott volt, fel is kért táncolni, én meg olyan hülye vagyok, hogy nem mentem. Már nagyon bánom! Szóval amikor következőnek találkozunk, mit mondjak neki? Egyébként meg nem vagyok biztos benne, hogy tetszem neki, egyáltalán,hogy van-e barátnője...
2009. jan. 18. 00:11
 1/6 A kérdező kommentje:
És amúgy ez nem gáz, hogy egy csaj kérdezi meg egy pasitól, hogy járnak-e?
2009. jan. 18. 00:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Aranyos vagy,én valószínűnek tartom,ha felkért táncolni nincs barátnője,és igenis tetszel neki!Hol van az önbizalom??:) Ha legközelebb találkoztok légy természetes,mosolyogj sokat rá és ne szalassz el több alkalmat,ha igazán szeretnéd őt.De ha nem fog közeledni olyan mértékben,mint amennyire te szeretnéd,ne keseredj el mivel lehet meg lesz ijedve a múltkori visszautasítás miatt,és ha tényleg ez fog történni közeledj te hozzá,amiből észreveszi,hogy van nálad esélye!

2009. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit,az első hozzászóló vagyok,hogy te semmi esetre se kérdezd meg,hogy "járnál-e velem?",mert ez nem a te dolgod.Adj egyértelmű jeleket(mosoly,kezd el vele beszélgetni,olykor természetesen érintsd meg mondjuk a vállát...)amiből lejön neki,hogy szeretnél tőle valamit.De azt hagyd meg a fiúnak,ő hagy kérdezze meg,vagy tegye meg az első igazi lépést.Ha pedig nem veszi a lapot,valószínű nem szeretne semmit,de azt kétlem!:)
2009. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors választ :)

Csak ugye a szakkörön le fognak szidni minket, hogy pl: szemezünk stb. deh azért majd próbálkozok :)

2009. jan. 18. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem kell foglalkozni!;):) Szorítok Nektek! Ugyanaz a hozzászóló.
2009. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyat elsüthetsz esetleg, h mondjuk esélyes h pótoljátok a múltkori táncot, vagy hasonló
2009. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!