Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így barátnőm, ha teljesen érdektelen és unalmas vagyok a nők számára?

Figyelt kérdés
Nem űzök extrém sportot, nincs különleges hobbim, nem járok egzotikus országokba nyaralni, nem öltözködöm kirívóan, nincs 1000 ismerősöm, nem vagyok pénzes, soha nem történt velem semmilyen kiemelkedő dolog, nincs dolgozott testem, nincsenek üzleti kapcsolataim, nincsenek lánybarátaim (mondjuk ezt nem is igénylem).
2013. aug. 11. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is :)
2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Meglepődnél a koromat illetőleg, de én inkább az ilyesmi dolgokat szeretem, amik előhozzák az emberből az önfeledt gyereket és sokkal jobban érzem magam ilyen programok keretében, mint egy bárban, ahol kínosan érezném magam, ha te fizetnéd a koktélt. De sajnos ilyen srác tényleg nincs, aki szeret így bolondozni :(
2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem nem volt gyerekszobályuk azért írnak ilyen fa.....t
2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Neked a hozzáallasoddal vannak rohadt nagy gondok. Nem is értem miért nem akar minden nő egy ilyen fanyar humorú fancsali életunt és kritizáló partnert!!
2013. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Úúú hallod... Felőlem kinézhetnél akárhogyan, nem kellenél a pesszimistaságoddal, fanyarságoddal...


Nem azzal van a baj, hogy nem csinálsz érdekes dolgokat, hanem hogy így állsz hozzá az emberekhez.


Máskor ne kérdezz, ha egyik választ sem fogadod el!

2013. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Természetesen bennem van a hiba, amiért nem ülök be a homokozóba az 5 évesekhez.
2013. aug. 11. 15:31
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi iránt érdeklődsz? Nem feltétlenül kellenek ahhoz extrém dolgok, hogy érdekes légy. Olyan egyszerű dolgok, mint az olvasás (én pl Stephen King könyvekről társalognék valakivel örömmel), tájékozott vagy a világ történéseit illetően, az is lehet jó pont egy lánynál.


Kellene találnod valamit, ami leginkább meghatároz téged, ami fontos neked, ami mellett szenvedélyesen kiállsz, stb.

Szerintem gondolkodj el rajta, hogy milyen ilyesféle dolgok vannak az életedben. Mi mentén definiálnád a személyiségedet? Az önismeret nagyon fontos része annak, hogy magabiztos legyél, és ezáltal sikerüljön bevonzani azokat az embereket/lányokat magad köré, akiknek hasonló az értékrendszerük, mint a tiéd.

2013. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Focizok és járok társasággal sörözni."

Ez kváára elég!!! :DD Nem igaz, hogy nem történik veled semmi! :) Én otthon ülök, és így is történik velem valami... netezgetek, zenét hallgatok, filmezek, stb... tv mittomén :)

2013. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha elég lenne, akkor nem írtam volna ki kérdést. Hihetetlen egy unalmas kisvárosban lakom.
2013. aug. 11. 15:50
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne rinyálj költözz el olyan helyre ahol "pörög" az élet , vagy akaszd fel magad . Senkinek nincs szüksége a negatív hozzáállásodra


Csak a kifogásokat keresed. Hallottad már azt a szót , hogy a férfi nem nő fel csak a játékszerei mérete változik?

2013. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!