Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így barátnőm, ha teljesen érdektelen és unalmas vagyok a nők számára?

Figyelt kérdés
Nem űzök extrém sportot, nincs különleges hobbim, nem járok egzotikus országokba nyaralni, nem öltözködöm kirívóan, nincs 1000 ismerősöm, nem vagyok pénzes, soha nem történt velem semmilyen kiemelkedő dolog, nincs dolgozott testem, nincsenek üzleti kapcsolataim, nincsenek lánybarátaim (mondjuk ezt nem is igénylem).
2013. aug. 11. 14:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*kidolgozott testem
2013. aug. 11. 14:54
 2/21 anonim ***** válasza:
kezdj el csinálni valami érdekeset, például nekem bejönne, ha homokvárépítésből profi lennél, az nem nehéz
2013. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hallod... Síugró bajnok ne legyek?
2013. aug. 11. 14:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, sportolni, társaságba eljárni. Ha nincs barátod, akivel mehetnél, menj egyedül, de az, hogy semmit sem teszel, nem javít a helyzeteden.
2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Focizok és járok társasággal sörözni. Nem csak itthon ülök.
2013. aug. 11. 14:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Homokvárat otthon is lehet építeni, szerintem jó móka.
2013. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha azt mondom, reménytelen? Keress valamit, vagy csak ülj ki olyan helyre, ahol sok nő van, akármi, te tudod, mit szeretsz.
2013. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Aha, itt a 2. emeleten marha jó homokvárat lehet építeni. :)
2013. aug. 11. 15:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor papírsárkány, olyan szép, hogy lobog a szélben, de senki nem foglalkozik ilyesmivel. És azt tudsz csinálni otthon (: Olyan cuki.
2013. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem tudom hány éves vagy, de én már kinőttem a gyerekkorból.
2013. aug. 11. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!