Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak vagy hogyan?

Figyelt kérdés

Két fiú között őrlődök, és szeretném tudni, hogy szerintetek mit kéne döntenem, komolyak a szándékai mindkettőnek.

A-val már 3 hónapja ismerjük egymást, aztán össze is jöttünk, van vonzalom, kialakult egyfajta kötődés, viszont hisztis rettenetesen, lelki terrort sem fél bevetni a célja elérése érdekében, határozott a fellépése, ami tetszik, megvéd, ha kell, viszont a hülyeségéhez is ragaszkodik adott esetben. A lelkesedés alábbhagyott az eleje óta részemről viták miatt. 22 éves.

B egy áldott jó ember, valahogy a képbe keveredett, nagyon illedelmes, kedves, viszont zavar hogy befolyásolható sok esetben emiatt, és nem elég határozott a fellépése, nem csap az asztalra ha kell, viszont hagy teret nekem, nem használ piszkos trükköket, hanem elfogadja a döntéseimet. Őt csak nemrégóta ismerem, de nagyon jól el lehet vele beszélgetni, csak nem érzem a szikrát, de lehet hogy csak azért mert nem történt még semmi köztünk. Ő 25 éves.

20/l



2013. aug. 10. 12:40
 1/5 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem a "B".
2013. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
komolyan mi döntsük el ?
2013. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell eldönteni helyettem, csak a véleményekre vagyok kíváncsi.
2013. aug. 10. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az A semmiképp. A B pedig akkor, ha kialakul a vonzalom az irányába. Amúgy ne hülyítsd semmiképp.
2013. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
C, akit majd megszeretsz úgy, hogy A meg B eszedbe sem jut.
2013. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!