Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok szoros kapcsolatot ápolna az exével?

Figyelt kérdés

Mondjuk az ex az éjszaka közepén felhívja, hogy elmondja, hogy sikerült az aznapi randija.

A párom teljesen kiakadt ezen. Főleg hogy időről időre meg az exem megpróbál visszaszerezni.


Szerintem nem kéne problémát csinálnia belőle, hiszen vele vagyok. Vagy én látom rosszul a dolgot?


2013. aug. 9. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
na, akkor en vagyok a masik tabor kepviseloje. En bizony kivalo kapcsolatot apolok az exemmel! A problemainkat megbeszeljuk,segitseget nyujtunk egymasnak, sot neha talalkozunk is, beszelgetunk egy jot. Kulonleges kapcsolat maradt kozottunk, eleinte nem tetszett a ferjemnek, de mivel 10 eve egyutt vagyunk, es most varom a masodik gyermekunket, mar nem aggodik a multon. Mondjuk az is igaz, mi azt a bizonyos hatart nagyon tartjuk! Jo par evvel ezelott atleptuk, belattuk, hogy hiba volt, azota tudjuk, hogy eddig es ne tovabb! Baratsag extrak nelkul. En ugy gondolom, hogy ha nem nyomulna rad a srac, a parodnak nem lehetne kifofasa...
2013. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy ex jelenléte sohasem a véletlen műve. Nem kell utálni az előző barátokat, barátnőket, de a tisztes távolság azt mutatja, hogy lezáródott a kapcsolat. Ha nincs meg a tisztes távolság, esetleg olyasmi helyzet áll elő, mint amit te leírtál, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy stabil-e az új párkapcsolat, illetve hogy minden "olyan" érzelem megszűnt-e már az előzőből...
2013. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es: Érdekes, annyira ápoltátok a kapcsolatot, tartottátok a határt, a férjednek meg nem volt oka aggódni.. mégis megcsaltad. Szóval mégis volt. Hát megnyugtató a válaszod :)
2013. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Vagy ő, vagy én." Csak ennyit mondanék, és válassz.
2013. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!