Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok neten ismerkedne és fenntartaná olyan emberekkel a kapcsolatot, akiket csak egyszer látott? Pl. Egy-egy buli stb

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

társkeresőn, chat, stb-ilyeneken ne ismerkedjen.

de ha msn-ezik olyanokkal, akiket már ismer, mégha csak 1-szer is beszéltek, az nem zavar.

2009. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem meglehetősen zavarna
2009. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene, hogy zavarjon?

Az itt a baj, hogy mostanában már a chatelés is megcsalásnak számít sajnos... Bízz a párodban, semmi gond nincs azzal, hogy vannak barátai és fenntartja a kapcsolatot! Valószínuleg nem szereti elveszíteni az embereket saját maga korul, én is ilyen vagyok..

2009. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

engem zavar. látom, h belép, de rám nem ír. este meg csörget, h hívjam fel. miért nem tudjuk akkor megbeszélni akkor, mikor belép?

de ha ezt elmondanám neki, tuti megkapnám, h mivan csak nem figyelgetsz?

2009. júl. 4. 00:03
 5/11 anonim ***** válasza:
az h tartja a régiekkel a kapcs.ot akár chaten, az nem baj. de ha mar ujakkal is ismerkedik.. lehet h durvan hangzik, de én egyszer alnevvel bementem, és irtam neki. addig el is jutottunk h hova valosi, stb. aztan kerdeztem h baratnot keres-e, erre irta h nem, mert mar van neki fél éve. ekkor nyugodtam meg.
2009. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát sztem rohadtul nem normális...bár énrám ne halgass mert elfogult vagyok, vert már át így a csajom, ugyh nem tudok objektív lenni
2009. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én mindig beszélgetek barátommal msn-en, ha mind2en fennvagyunk. nekem ez irreális lenne h mind2en ottvagyunk, de egyáltalán nem ír rám.

mellettem persze szokott másokkal is beszélgetni, de ez nem zavar, hiszen azok az ismerősei, akik fennvannak msnen, énis szoktam közbe ismerősökkel dumálni, de ez nem ismerkedés.

2009. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar(na). Ha jársz valakivel, az nem jelenti, hogy az illetőnek meg kell szakítania a kapcsolatát a külvilággal rajtad kívül. Mindkettőtöknek van egy kapcsolatrendszere, mely ritka szerencsés esetekben közös tagokat is tartalmaz, de nem mindig. Ehhez mindkettőtöknek joga van. A kapcsolat nem börtön.
2009. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Társkeresökön chaten ne ismerkedjen ujabb csajokkal de msnen beszélhet a haverjaival.
2009. júl. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ír rád, akkor írj neki te, ilyen egyszeru! Nem várhatod mindig el másoktól, hogy korbeugráljanak...
2009. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!