Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok szoros kapcsolatot ápolna az exével?

Figyelt kérdés

Mondjuk az ex az éjszaka közepén felhívja, hogy elmondja, hogy sikerült az aznapi randija.

A párom teljesen kiakadt ezen. Főleg hogy időről időre meg az exem megpróbál visszaszerezni.


Szerintem nem kéne problémát csinálnia belőle, hiszen vele vagyok. Vagy én látom rosszul a dolgot?


2013. aug. 9. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
há' nem tapsolnék, de elviselném a békesség kedvéért
2013. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadt ki.
2013. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Baromi rosszul látod. gondolom te vagy a pasi. mi a fenének hívogat téged a volt csajod? Takarítsd már el az életedből.
2013. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
volt már ilyen kapcsolatban részem, ahol a páromat folyton kereste valamivel az exe. Megköszöntem a részvételt a kapcsolatban és kalap-kabátot intettem a páromnak. Nem tanult a kérésemből.
2013. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te látod rosszul. Vissza akar szerezni, féltékennyé akar tenni, bezavar.
2013. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő. Nem akarom "kitakarítani" az életemből, mert attól még, hogy a kapcsolatunk nem működött, a barátságunk megmaradt.

Mondjuk tény, hogy ő is ki van akadva a páromra, aki egy haverja, illetve szerinte már csak volt haverja, amiért képes volt velem összejönni. Én egyiket sem értem.

2013. aug. 9. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. Hogy lenne barátság ha néha többet akar? Tipikus önátverés.
2013. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az ilyen kis libákat nem értem..feltűnési viszketegségük határtalan. Gondolom élvezed, hogy két pasi van oda érted. Szerintem ha az új barátodat SZERETED és őt bántja a dolog, akkor nem kellene foglalkoznod az exeddel akár barátként tekintetek egymásra, akár nem. Nekem is van olyan exem akivel nem váltam el haragban, sőt, mai napig semmi bajom vele, mégsem ápolom vele a kapcsolatot, szépen néznék ki..
2013. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az mindenkit zavarna.
2013. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen bírtam, de az én volt barátnőm is így volt az exével. Aztán én is viszonylag jó kapcsolatban lettem a sráccal és volt, hogy együtt mentünk össze vissza.


Viszont megérthetnéd a párodat, mert nem mindenki fogadja el ezt könnyen.

2013. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!