Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a páromat a barátaim?

Figyelt kérdés

3nagyon jó barátnőm van és mindannyian pesten élnek. 1hónap múlva mi is felköltözünk a párommal. Kettővel már találkozott és a harmadik barátnőmet szerettem volna bemutatni, de mondta hogy őt igazából nem is érdekli. Örülök, hogy eljárok velük de most mit mutatgassam be neki...

Rosszul esett, mert nekem is bemutatta az ő barátait.

Nem értettem, hogy miért? Értetlenül állok a dolog előtt.

Most mégis mit kezdjek ezzel a helyzettel? Mit mondjak a barátnőnek? Bocsi a pasim nem kíváncsi rád, vagy mi??

Holott ők hárman huszonéve barátnőim, az életemet is rájuk bíznám..

Most mit kezdjek ezzel a helyzettel?


25N/32F


2013. aug. 8. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártana egyeztetni az igét számban is. Helyesen: "Miért nem érdeklik a páromat a barátaim?".
2013. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tudtál válaszolni a kérdésre. Te sosem szoktál elírni semmit..szerencsére...!
2013. aug. 8. 14:38
 3/6 dejong válasza:
Igazából ez legyen a legnagyobb gondotok:-) nem kíváncsi rá-rájuk,teljesen érthető,ennyi
2013. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj nagy ügyet belőle. Ha amúgy minden rendben van köztetek, ne foglakozz vele. A barátnődnek meg majd bemutatod akkor, mikor épp véletlenül összefuttok valahol. Én sok éve vagyok együtt a párommal. Sose csaptunk amolyan barát(nő)bemutatósdit, mint amikor pl. a szülőkhöz cipeli az ember a nagy őt. Úgy alakult, hogy a leg-leg barátnőimet ki nem állhatja… De ettől még minden rendben van, csak épp nem viszem magammal, mikor velük találkozom. Ennyi az egész. Nem kell ezt felfújni. Ált. van ezen kívül nagyobb baja az embernek.
2013. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen érthető szerinted, ha nem kíváncsi rájuk?

érdekes.. alapjáraton én se vagyok az,(mármint kíváncsi a haverjaira..) mégis ha látom rajta, hogy neki fontos, hogy megjelenjünk a Béla szülinapján, vagy csak sima buliján, magamra tudom erőltetni az örömöt a barátom kedvéért. gondolom ő se hű de kedveli az én barátnőimet, mégis képes velük 1-2 órát eltölteni, beszélgetni. nem hiszem, hogy ez akkora dolog lenne..

szóval elhiszem ha zavar, nekem is fontos, hogy a barátnőmnek bemutassam a barátomat. (mondjuk nekem csak egy ilyen barátnőm van)

2013. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez csak nekem volt újdonság.

Ilyennel még nem találkoztam, de még csak ismerősi körben sem..azért ilyen furcsa nekem...

2013. aug. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!