Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállaljam fel a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaljam fel a páromat a barátaim és a családom előtt?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja vagyok együtt a barátommal.. és nagyon szeretem.. soha nem gondoltam volna hogy ennyire lehet valakit szeretni... csak éppenséggel van egy kis baj vele nem ad magára... külsőleg.. és az élet körülménye sem a legjobb... kicsit ez miatt szégyellem a családom és a barátaim.. előtt de viszont.. ő az életem.. mindennél jobban szeretem.. és nem is az hogy engem zavar a külseje.. inkább attól tartok.. hogy a szüleimet fogja zavarni.. és esetleg eltiltanának tőle... szerintetek akkor is vállaljam fel? egy 17 éves lány!!
2012. febr. 21. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne szégyelld. amíg tisztálkodik, ne törődj vele, ha nem a legújabb divat szerint fog öltözködni. ja és amíg persze jól bánik veled.
2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 lila nyuszi ***** válasza:
Előbb utóbb fel kell, már ha vele akarsz maradni.
2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha gondolkozol rajta, akkor régen rossz...


És, ha beszólnak? Kit érdekel? A te életed, azt és azzal kezdesz vele, amit akarsz.

2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Hogy lehetsz ilyen?Ha tényleg szereted,akkor nem aggódsz ilyeneken.Nem ad külsőre,mert nem tud miből menő cuccokat venni,hajzselét stb,és ezért szégyelled?

Nem érdemled meg ezt a fiút.

2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Picit konkrétabban kifejthetnéd az igénytelenségét,engem érdekelne.Hogyan kell elképzelni ezt a srácot?

Egyébként mutasd be nyugodtan a szüleidnek!

2012. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, álljunk meg egy szóra! Mi az, hogy nem ad magára? Koszoska, toprongyos, haja zsíros, szaga van, körme fekete? Nálam kb.ez jön le. De ha csak szegényes, de aranyos, jó lelkű, vidd és mutasd be.
2012. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ilyen!!! persze nem durván... de azért ilyen!!
2012. febr. 21. 21:39
 8/19 anonim ***** válasza:

Számomra ez a két dolog üti egymást. Ha valakit nagyon szeretek,annyira,hogy ki merem jelenteni,hogy ő az életem,akkor hogy szégyelhetek bármit is,ami ő? Ha pedig megfordul a fejemben,hogy szégyellem,akkor mit értek szerelem,egyáltalán szeretet alatt?

Ami pedig a legfontosabb CSAK külső tulajdonságot említettél és kritizáltad az életkörülményeit. Ezek azok a dolgok,amiken lehet változtatni,az empátia és érézkenység hiányán nem. Nézz magadba!

2012. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Belső tulajdonságokat azért nem írtam... mert úgy gondoltam.. hogy csak a lényeget írom le!!
2012. febr. 21. 21:47
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 21:44


Egyet értek veled,nyomtam is egy zöld kezet.Azért az sem mellékes,hogy csak egy 17 éves csajszi.Nem mindenki rendelkezik ebben a korban(sőt) kellő érettséggel,hogy helyesen kezelje a helyzetet.Remélem eljut hozzád kérdező az üzenetünk.:)

2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!