Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállaljam fel a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaljam fel a páromat a barátaim és a családom előtt?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja vagyok együtt a barátommal.. és nagyon szeretem.. soha nem gondoltam volna hogy ennyire lehet valakit szeretni... csak éppenséggel van egy kis baj vele nem ad magára... külsőleg.. és az élet körülménye sem a legjobb... kicsit ez miatt szégyellem a családom és a barátaim.. előtt de viszont.. ő az életem.. mindennél jobban szeretem.. és nem is az hogy engem zavar a külseje.. inkább attól tartok.. hogy a szüleimet fogja zavarni.. és esetleg eltiltanának tőle... szerintetek akkor is vállaljam fel? egy 17 éves lány!!
2012. febr. 21. 21:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A külső a lényeg? :) Nincs több kérdésem...
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem a külső a lényeg... ha az lenne nem jöttem volna vele össze!!!
2012. febr. 21. 21:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem értelek. Mi az,amit a felsorolásból kihagytál? Milyen belső tulajdonsága van,amit szintén szégyelsz?
2012. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Belső tulajdonsága sz nem igen van amit kéne szégyelnem... mondjuk... talán az hogy néha szabad szájú vagy.. néha szereti túlzásba vinni az alcohol fogyasztását.. de mindezen kívál nagyon nagy szíve van.. és mindig számíthatok rá!!
2012. febr. 21. 22:07
 15/19 anonim ***** válasza:

Hűha,ez most mellbevágott. Kívülállóként elég durva a kép,amit lefestettél róla: egy igénytelen alkoholista kretén.Nekem ez jött le.

Most már kiváncsi vagyok,hogy mi az,amibe ennyire bele tudtál szeretni?

2012. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mintha csak engem írták volna le :) Melyik városban laksz kedves kérdező?:)
2012. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek itt valamelyik előttem szólóval, ha feltetted ezt a kérdést, az már régen rossz.


Szereted? Akkor meg kit érdekel, hogy ki mit mond róla?


Viszont azért tényleg engem is kíváncsivá tett, hogy egy igénytelen alkoholistába hogyan szerettél bele? Mert valljuk be, a külső sem utolsó szempont. Aki szerint igen, az nem mond igazat.

2012. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Büdös, zsíros a haja, koszos a körme...???????????


Nem lehet, hogy te csak a szerelem eszményébe vagy szerelmes, illetve ragaszkodsz "márcsakazértis"? Elképzelni nem tudom, hogy lehet, hogy nem undorodsz egy ilyen embertől. Akkor is ha csak egy "kicsit" igénytelen.


Aki a külsejére igénytelen, az az egész életére az (lesz). Sokra ne számíts tőle.

2012. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szóval te beleszerettél egy koszos,büdös alkoholistába?Én magamat szégyellném,ha ilyen pasim lenne...
2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!