Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha ki megyek egy olyan országb...

Ha ki megyek egy olyan országba ahol csak a páromat ismerem a barátaim és a családom itt marad akkor szerintetek nagyon ki készülök?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a barátaim hiányára. És arra hogy ott csak a párom lesz. ? :$ ez az ország franci ország. nekem nem tetszik de a munka lehetőség miatt megy ki most a párom. és addig az egyik barátnőmnél leszek ugyanis még suliba járok és a 18-at sem töltöttem be. a párom május elején megy ki és én majd csak Júliusban megyek ki hozzá nyaralni mennyire fogok ki készülni? 2 éve együtt vagyunk abból 19 hónapja együtt is lakunk.
2011. ápr. 24. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom kint találkozol a párod barátaival, megismersz egy csomó embert. Miért készülnél ki? szerintem érdekes lesz. Én többször mentem tanulni külföldre, ráadásul egyedül, neked pedig ott a párod.
2011. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem adódott egy lehetőség, hogy Angliában dolgozhattam, bár itt voltak a barátaim, szüleim, kevés gondolkodás után kimentem, és most olyan életem van, ami Magyarországon nagy valószínűséggel soha nem lett volna. Itt kinnt is eljártam olyan helyekre ahol lehetett új emberekkel ismerkedni, munkahelyi ismeretségek is kötődtek, szóval itt kinnt is ugyanúgy lettek barátaim. Szerintem a magánytól nem kell tartanod, az a lényeg, hogy legyél nyitott, ismerkedj új emberekkel, és nem lesz gond.
2011. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És szerintetek abban a 2 hónapban nem fog romlani a kapcsolatunk? mert mind ketten változunk .. persze ő szerintem többet mert új környezet meg minden. neki az anyukája kinn lakik a párjával és a párom öccsével. (Francia.o)

említettem h nem vagyok 18 addig amíg nem töltöm be nem is mehetek ki?

2011. ápr. 24. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimehetsz, ha a szüleidnek nincs ellenvetése.
2011. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kell hozzá semmi papír? (papírom édesapám nevel. de 2 éve nem nagyon foglalkozik vele most h a párom ki megy azt sem mondta h költözzek vissza hozzá. édesanyám alkoholista nem nagyon tartjuk a kapcsolatot! )
2011. ápr. 24. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!