Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha a családom és...

Nagyon ciki, ha a családom és a barátaim csak egy-egy olcsó csokit kapnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerettem volna normális ajándékokat venni, de nem kaptam munkát egész félévben, úgyhogy most összesen 2000 forintból kell a szüleimnek, a három tesómnak, a barátomnak és a két legjobb barátnőmnek, vagyis összesen 8 embernek ajándékot vennem. Ti mit szólnátok, ha csak ennyit kapnátok? Nagyon gáz?

20/l


2010. dec. 20. 17:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Vehetnél olyan aranyos kis "bögrét" Boldog Karácsony felirattal, csak így jelképesen is.:) Ha nem tudod mire gondolok keresek képet :)
2010. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
szerintem egyáltalán nem lesz gáz, de én inkább valami olcsó dísztárgyat vennék a barátnőidnek, a családnak meg egy társast. szerintem egy száz forintos boltba simán meg tudod venni őket.
2010. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
85%
Szia, szerintem nem gáz, hiszen biztosan ők is tudják, hogy milyen az anyagi helyzeted :) Viszont én legalább a szülőknek és a barátnőknek/barátnak valami általam készített dolgot adnék, valami személyeset.
2010. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

ebbe az a vicces hogy a mi családunk szegény és nálunk mindenki ugyanezt kapja... egy-egy tábla csokit !

15 éves vagyok de semmit nem kértem karácsonyra mert ami fontos és hasznos számomra az megvan szóval minek kérék hülyeségeket ha úgyse fogom használni főleg úgy,hogy nálunk ez nagy pénzkidobás lenne (habár még megvenni se tudnánk...szóval)

2010. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
A csokik mellé keress kedves idézeteket mindannyiuknak, a karácsony a szeretet ünnepe, nem a pénzé! Így is szép lesz meglátod!:)
2010. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%

Nem gond!

2000ft.ból hogyan tudna venni bögréket disztárgyakat?

2010. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Én ezekre a mini bögrékre gondoltam : [link]



150Ft-ért láttam ma darabját :) (első voltam)

2010. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek..Inkább egy olcsó,finom csokinak örülnék,mint egy bögrének vagy porfogó dísztárgynak..

Vegyél nyugodtan csokit,és ahogy tanácsolta valaki(pénzbe sem kerül) írj egy szép idézetet vagy verset..Csinálj egy kis pergament papírt,és arra írj..

2010. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:13

Amint látom te is figyelmesen olvasol ám!

Írta,hogy ÖSSZESEN 2000 forintja van 8 ember számára..Hogy vegyen 2000 forint értékben 8 embernek 1500 forintos bögrét? Áruld el a titkot,hogy tudná megtenni)

Kedves kérdező.Tökéletese a csoki,és egy kis idézet mellé...

Vagy csak csomagold be szép díszbe a csokikat,úgy még aranyosabb gesztus..

Egyébként egy kislány fogalmazta meg a legjobban.Nem az ajándék számít,hanem az,hogy gondoltál rájuk,hogy szereted őket..Ennél nagyobb ajándék nem is kéne..

2010. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%
150-et írt, nem 1500-at.
2010. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!