Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha a családom és...

Nagyon ciki, ha a családom és a barátaim csak egy-egy olcsó csokit kapnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerettem volna normális ajándékokat venni, de nem kaptam munkát egész félévben, úgyhogy most összesen 2000 forintból kell a szüleimnek, a három tesómnak, a barátomnak és a két legjobb barátnőmnek, vagyis összesen 8 embernek ajándékot vennem. Ti mit szólnátok, ha csak ennyit kapnátok? Nagyon gáz?

20/l


2010. dec. 20. 17:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Kedves nagyszájú előző válaszoló! Olvasni úgy tűnik, Te nem tudsz.:D

150 Ft-ot írt.

2010. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:04-es válasza nekem nagyon tetszik. Még annyival egészíteném ki, hogy mindenki maga húzza ki a sajátját, és mond, hogy a rajta lévő kis idézet alakítsa ma az életét. Vagy valami ilyesmit.

Nálunk egyszer (ismerősök közt) volt ilyesmi és egy nagyon tuti, abba a helyzetben egy pont nekem szóló idézetet húztam. Jó érzés volt abból erőt merítve folytatni a napot.

2010. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
ma 18:19 inkább te vagy a nagyon figyelmesen olvasó x)
2010. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%

Bocsika,tényleg elnéztem,,,de akkor is csak porfogó egy bögre..

De az a tipp amit nemrég írta valaki,hogy mindenki húzzon csokit az idézettel együtt az nagyon tetszik..Sokkal jobb mint egy 150 forintos bögre...

2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
13%
főleg egy pocsék műanyag bögre amit a 100 forintos boltban is meg tud venni olcsóbban
2010. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Én kaptam a férjemtől egy olyan "porfogó" 150 Ft-os bögrét SZERETLEK felirattal, és nagyon-nagyon örültem neki!! :)
2010. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%

csoki szuper, nem kell izgulni + rajzolsz hozzájuk 1-1 képeslapot


de engem már a 18:03 hozzáállása is felvillanyozott, úgyhogy szeretném megköszönni, hogy értelmes tizenévesek is vannak még ma Magyarországon

2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Oké..nem kell veszekedni..

elismerte,hogy elnézte az árat..

Kérdezőnek én is azt a jó tippet ajánlanám..Tök jó szórakozás is lenne...

Megnéztem a bögréket én is..Hát én nem örülnék egy ilyen bögrének,pedig gyűjtöm őket..Inkább egy finom csokinak örülnék nagyon..ha mellé még játékosan is adod,az olyan szép ajándék lenne..

De hát ezt nem nekünk kell eldönteni hanem a kérdezőnek..

Én mindenesetre támogatom a csoki megoldásodat..

33/N

2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Egy milkacsoki fejenként belefér,ha jol megnézed hol mennyi látod hogy van ahol csak 180 mig máshol 280,szóval inkább nézelödj elötte,tescoban most 189ft.Egy Tibi és boci is jó,elvileg a tescoban mindegyiket megtalálod 200 alatt most.Amúgy nálunk van ilyen "kacatos bolt" nem tom felétek vannak e,itt van pl.kis elefánt disz az sem több 200 nál.

Amúgy még tényleg egy aranyos bögre ami egy.két hipermarketbe biztos van ennyiért,de látam egyik nap szintén tescoba kis minipezsgöt,na egy férinak az nagyon aranyos és nem volt több 300 forintnál.Amúgy nagyon nem gáz ha nem tudsz venni mást,ez is nagy szó ha kis pénzedből is arra gondolsz mivel tudnád meglepni a rokonokat.Nekem egy tábla csoki többet ér mindennél,mivel csokifüggő vagyok:)Szóval csokinak örülök a legjobban.

2010. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát elnézést, csak hirtelen ötlet volt.. :\
2010. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!