Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha a családom és...

Nagyon ciki, ha a családom és a barátaim csak egy-egy olcsó csokit kapnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerettem volna normális ajándékokat venni, de nem kaptam munkát egész félévben, úgyhogy most összesen 2000 forintból kell a szüleimnek, a három tesómnak, a barátomnak és a két legjobb barátnőmnek, vagyis összesen 8 embernek ajándékot vennem. Ti mit szólnátok, ha csak ennyit kapnátok? Nagyon gáz?

20/l


2010. dec. 20. 17:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkahelyen a csajoktól ilyen bögrét kaptam névnapomra és nagyon örültem neki! Pénteken a karácsonyi záróbulin ebből ittam a páleszt!


Annyit még hozzátennék a csokihoz, vagy a bögréhez, hogy megkereshetnéd mindegyik ajándékozottnak azt, hogy mit jelent a neve például, és leírhatnád egy papírra színes tollal és utána összetekercselhetnéd és úgy adhatnád át az ajándékkal.

2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
2010. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
52%

9. ma 18:19 -nek

és még te mondod neki hogy ő nem olvas figyelmesen... szivem a 150 neked mióta 1500??

2010. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%

Én 12 éves vagyok. Én sem kértem karácsonyra semmit, mivel ez az év minket is megviselt anyagilag. Eddig minden évben kértem valami értékeset, amit persze 1 hét múlva meguntam. A szüleim egész nap dolgoznak, hogy legyen mit ennünk. Én azt mondtam, hogy nem kérek semmit, csak, hogy egész nap együtt legyünk! Úgy érzem, hogy most felnőttem, mert most tudtam meg igazán, hogy a karácsony a szeretet ünnepe, és nem az ajándékozásé.

Az idézet csokival megteszi. Mivel tudják, hogy, hogy álsz most. A bögre is jó. Én is kaptam, és vettem is a családomnak. Olcsóbban vettem mint 150 Ft. Én csupán 50 Ft-ért vettem. Boldog karácsonyt, és boldog új évet neked!

2010. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én mondok ennél is jobbat! Süssél kis csokis sütiket, szépek is és finomak is, vegyél szép celofánt, arany szalagot, szépen csomagold be őket, szerintem még jobbak mint a csokik! Sok sikert! Ha gondolod írok nagyon bevált eredeti angol csokiskeksz receptet!
2010. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:54

Már elnézést kértem hogy elnéztem a számokat! Ezt nem vetted észre???

Le lehet szállni rólam...Dt tudod mit? Hogy elolvasd

BOCSÁNAT HOGY 150 FORINT HELYETT 1500 FORINTOT NÉZTEM!

Így már jó???

2010. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

Tavaly karácsonyra mézeskalács szivecskéket sütöttem, mindenki névre szólót kapott. Celofánba csomagoltam őket. Nagyon örültek neki.

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Válaszoló, aki a bögrét javasolta!

Semmi baj nincs vele, csak adtál egy plusz tippet. Nehogy emiatt rosszul érezd magad! (:

2010. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
az euroshopban is jó cuccok vannak és ott minden 350 ft ruhán át porcelán bögréig minden van ott
2010. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
battyogj el a tescoba vagy egy százforintosba,100-200forintért van egyszerű fehér bögre, és alkoholos filccel írj rá valami kedveset mindenkinek személyre szólóan :)
2010. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!