Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha a családom és...

Nagyon ciki, ha a családom és a barátaim csak egy-egy olcsó csokit kapnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerettem volna normális ajándékokat venni, de nem kaptam munkát egész félévben, úgyhogy most összesen 2000 forintból kell a szüleimnek, a három tesómnak, a barátomnak és a két legjobb barátnőmnek, vagyis összesen 8 embernek ajándékot vennem. Ti mit szólnátok, ha csak ennyit kapnátok? Nagyon gáz?

20/l


2010. dec. 20. 17:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is süss valami saját készítésű kekszet, csinálj bonbont, vagy kandírozott narancshéjat, sima celofánba csomagold be aranyszalaggal, és kész. Gyönyörű, finom, és saját készítésű. Szerintem tetszene nekik.

Vagy! Nőknek csinálhatsz fürdősót. Egyszerű, sima sót keverj össze illóolajjal, egy kg sóhoz egy pici üveg illóolaj elég, ezt úgy 500 ft-ból megoldod. Kis üvegekbe négy-öt részre elosztva máris pár embernek megoldott az ajándék. Lehet lekváros üvegbe is tölteni, amit felcímkézel saját kézírással, valami maradék anyagból vágsz a tetőre díszt, és kész.

Fiúknak meg süthetsz sütit, azt minden férfi szereti!

2010. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!