Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elmegy nélkülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elmegy nélkülem minden hova, de engem nem enged sehova egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
. Úgy szeretném Én is azt h el tudjak menni a barátnőimmel de nem tok.... ő meg mindig megy a barátaival el... Most is el ment strandra engem meg nem hívott... H mennyek... és itthon kellet maradnom... :S
2008. jún. 28. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is valahogy igy voltam a baratommal. Nagyon szeretjük egymást. Valahogy ö sokkal többet ment el csavarogni mint én, aztan ha én voltam bulizni, az nem tetszett neki. Egy idö után elegem lett belőle, megmondtam neki h ha tetszik ha nem veled vagy nélküled megyek bulizni. Ha tényleg szeret, akkor nem fog azért elhagyni, mert te az ,,engedélye,,nélkül elmentél. Van egy életet és nem vagy házas sem, h nem mehetnél el sehova. Jön a nyár is, menj el baratnöiddel strandra, buliba. Megmondod a baratodnak h jöhetsz, de nem tarthatsz vissza. Állj a sarkadra, nehogy már a pasik parancsoljanak a nöknek :D
2008. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nem írtad, hogy mennyi idős vagy, de biztos nagyon fiatal vagy:)

Egy ilyen pasiba Én is belefutottam, több mint 1 évig hagytam magam "nevelni". hiába tudtam, hogy gáz az ember,

szerelmes voltam. Az lett a vége, hogy Ő hagyott el engem, mert az sem volt jó, hogy "szótfogadtam" neki.

Ez volt a legjobb ami történhetett, legalább megszabadultam tőle. Szerintem ne húzd az időt. Nem nevelőapára, hanem társra van szükséged. Itt a nyár, tele lehetőséggel, hagyd a srácot a fenébe!

2008. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
Tök logikus..egyszerűen csak fél, hogy megcsalod vagy lepattintják a körméről. Ezt felfoghatod úgy, hogy mindennél jobban szeret. Szerintem nem tudatod vele eléggé, hogy mennyire fontos vagy neki és nem érdekel téged a többi csak ő. Ezt próbáld a tudtára adni és enyhébb lesz. Csak ne élj visza vele..
2008. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Meg beszéltem vele mindent és megegyeztünk h Én is mehetek vele...és azt mondta h azért nem szeretné h ha el mennék nélküle mert félt h valaki ki kezd velem...és h ott fogom hagyni...és el magyaráztam neki h szeretem és soha se hagynám el...és tegnapi együtt voltunk bulizni:) úgy h most már minden a régi:)
2008. júl. 11. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!