Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elmegy nélkülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elmegy nélkülem minden hova, de engem nem enged sehova egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
. Úgy szeretném Én is azt h el tudjak menni a barátnőimmel de nem tok.... ő meg mindig megy a barátaival el... Most is el ment strandra engem meg nem hívott... H mennyek... és itthon kellet maradnom... :S
2008. jún. 28. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! Az ember nem bánik így azzal, akit (elvileg) szeret. Nem a tulajdona vagy, hanem a barátnője - egy hús-vér ember, akinek érzelmei és jogai vannak.

Mi az, hogy "nem enged"? Nem a kutyája vagy, hogy parancsolgasson neked.

Tárgyként kezel, te meg hagyod - ez nem normális dolog.

Remélem, lesz erőd hozzá, hogy a sarkadra állj!

2008. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra. Ne legyél nyuszi, menj te is a barátnőiddel, ahova akarsz. Hagyd ott, ha nem enged. Találsz jobbat! Nem kell mindig engedelmeskednek neki, nem bábu vagy.
2008. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De szeretem nagyon az a baj...és nem tudom ott hagyni...
2008. jún. 28. 19:23
 4/14 anonim válasza:
100%
Nem lehetsz ennyire hülye, már bocs hogy ezt mondom, szereted az egy dolog, de nem cseléd vagy hogy engedelmeskedj minden parancsának. Menj ha menni akarsz, nem tilthatja meg. Legközelebb ha elmegy valahova és nem hív, mondd hogy akkor most te is mész szórakozni a barátnőiddel, ennyi. Így csak ki fog használni, mert azt csinálod amit ő akar.
2008. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg nem hiszem, hogy a barátod tényleg szeret, szerintem csak kihasznál. Így nem tudod ellenőrizni, hogy nincs-e mással, hol van, mit csinál. Te szépen csücsülsz otthon, ő meg lehet, hogy mással van. Menj te is el, ha kedved van. Aztán ha még neki áll feljebb, akkor ott kell hagyni, hiába hogy szereted. Nem ilyen egy normális kapcsolat, ezt te is beláthatod. Ha a pasid starndra megy, az az első, hogy megkérdezi, hogy elmész-e vele, ha nem mész, akkor mehet-e a barátaival stb.
2008. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Na igen, tudod mit szoktak csinálni a srácok a strandon a haverokkal? Csajozni, ezért nem hívott téged...

Normális esetben egy srác ha szereti a barátnőjét akkor elhívja magával, nem azt mondja hogy "kisanyám márpedig neked otthon kell ülnöd és a tévét lesned egész nap, a többit megtiltom."

2008. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a srácot ki kéne dobnod a francba! Azért nem hív magával strandra, meg ide-oda, hogy tudjon csajozni. Ennyi.
2008. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem és tisztába vok vele...csak az a baj h ha valamit csinál azt úgy is elmondják nekem a haverjai semmi titkot nem tud megtartani...és ezért inkább úgy döntötem h ma el mek bulizni és őt se hívom...maradjon csak otthon...
2008. jún. 28. 20:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, menj csak el:D Az ilyen pasitól meg legjobb minél előbb megszabadulni-sajnálom de ez az igazság.Sajnos a szerelem sok ilyen dolgot elrejt azért nem látsz tisztán most..de ha ez nem változik a legjobb lesz ha elfelejted.
2008. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztítsd már le a lila ködöt az agyadról és valld be magadnak is hogy "hülye voltam hogy ezzel a faszival kezdtem de most jóváteszek magamnak mindent és kidobom a francba!" Vagy igényét érzed hogy valaki jól megdugjon minden este és ez hiányozna? Vagy csak szimplán lusta vagy jobb után nézni mert félsz h megint melléfogsz vagy ennél is rosszabb lesz? Tartsd már kicsit többre magad a fene vigye el, és ne kezd el ezt a hagyom magam kihasználni dolgot már ilyen korán, mert ez később csak rosszabb lesz! Elképesztő hogy egyesek mennyire naivak, bezzeg ha én tenném ezt már az első alkalommal nagyjelenet lenne belőle!
2008. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!