Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim a minap azt kérdezte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a minap azt kérdezte, hogy baj lenne-e, ha elmenne egyedül Londonba nélkülem 1-2 hétre, szerintetek?

Figyelt kérdés

szóval nekem nem fizetné az utat, mert azt mondja az már sok lenne, én meg magamnak jelenleg nem tudom fizetni....

várost nézne, vásárolgatna(mert szerinte ott jó boltok vannak)5 éve vagyunk együtt, ő 32,én 26 nemrég eljegyzett.

ti mit szólnátok ehhez?(olyat ne írjatok, hogy nő lehet a dologban, mert nincs!)


2010. jún. 21. 11:32
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:

most az a baj, h nem fizeti ki neked az utat??


amugy menjen. ha lenne lehetöségem, én is elmennék akár vele, akár nélküle.

2010. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Férfi létemre egyedül biztos nem mennék el egy ilyen hosszú távú kapcsolat után. Kicsit érdekes, még ha nincs benne nő. Ez nem az a 7végén lemegyünk a haverokkal és iszunk szituáció, (vagy ők is mennek?) - Szóval szerintem jobban járt volna egy közös belföldi úttal.:)


drb

2010. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a párom biztos nem menne el és én sem nélküle...amúgy miért nem beszélsz erről vele? :-S ha eljegyzett ezt megkéne tudnotok beszélni...:-S



a "pasim" viszont lehet elmenne. (ezt csak azért mondom mert egy eljegyzés után "pasimnak" hívni szerintem gáz)

2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem jó. Ha együtt vagytok, eljegyzett, akkor igenis menjetek, vagy maradjatok itt EGYÜTT! Szerintem legalábbis ez így érdekes. Lehet, hogy szünetre van szüksége, haverokkal akar lenni, hogy gondolkodjon. De akkor ezt meg kéne beszélnetek. DE ez így nem jó, hogy ő elmegy, te meg itt maradsz egyedül.
2010. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

de gáz és inkább vásárolgat mint hogy veled menjen és kifizesse és csak várost nézzen


keresd meg rá a pénzt és menjetek el később ez a másik javaslatom:)

2010. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nincsenek haverjai, azok már rég házasok

beszéltünk erről és mondtam, hogy nem örülnék, ha nélkülem mennne el...

2010. jún. 21. 12:02
 7/11 A kérdező kommentje:

csak számomra az a FURA, hogy egyáltalán ilyen eszébe jut, hogy nélkülem menjen plusz ennyi időre

ez apróságnak tűnhet mások szemében, de engem kicsit elgondolkodtatott..

2010. jún. 21. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem ez nagyon-nagyon rosszul esne... mindenképpen beszélj vele erről az egészről...
2010. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki: Csak menj nyugodtan én meg megyek bulizni addig minden nap...
2010. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, ezt már mondtam neki:-)ettől kicsit berezelt :-))
2010. jún. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!