Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy sehova sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy sehova sem haladunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt. Ő 27 lesz én 23.

Kezd az egész kapcsolatunk ellaposodni semmi nem történik velünk. Nem halad a kapcsolatunk.. ezidő alatt se egy nyaralás se összeköltözés és eljegyzés.. semmi. Egyszerűen nem haladunk közösen előre. Ellaposodott megszürkült hétköznapok monotonitás az ami jellemző lett ami engem zavar. Tettem célzásokat a páromnak de szerinte korai meg úgylátom hogy ő egyedül szeret élni.. és nincs is kedve haladni együtt valamerre. Jó neki úgy ahogy van és kész. De nekem nem..


2013. aug. 6. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogod tenni, hogy még párszor próbálkozol, aztán elhagyod, mert rájössz, ő nem szeret már eléggé, nem akar veled semmit, csak most eléldegél kényelmesen és a megszokás nagy úr.
2013. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem szeretném elhagyni mert szertem. De hogy tudnám kibillenteni ebből az állapotából hogy valamerre mozduljunk??
2013. aug. 6. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes még a kapcsolat legelején megbeszélni, ki mit akar. Szóba jöhet h hány gyerek, meg mindenféle.
2013. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet.Szerintem itt te vagy az,aki komolyan veszi az egészet,a párodnak meg simán csak kényelmes,hogy van valakije,de ennyi.Tehetsz te bármit,ha a barátod így áll hozzá,csak az idődet pazarlod.
2013. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél sokkal szexibb kívül-belül, add a tökéletes nőt, hátha akkor jobban kellesz neki........

De amúgy persze hogy szereted, de ha ő semmit nem akar, akkor úgy sincs értelme ááám. Majd észreveszed.

2013. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. 7 év után elhagyott. Tönkretette a egész életem, elvette a fiatalságom. De én voltam a hülye, h évekig azt vártam, hogy hátha elvesz.
2013. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned, komolyan, normálisan, rákérdezni mit akar, elmondani te mit akarsz. Hogy mi a rossz, mi a jó a kapcsolatban, min kéne változtatni, stb. Szóval beszélgessetek... sok kapcsolatban nincs ilyen beszélgetés, ez pedig már alapból rossz, nem tudják mit is akar valójában a másik, csak találgatnak.
2013. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem erről vele és azt mondta hogy még sok pénzt kell gyűjtenünk mert csak egy esküvőt akar de az igazi mindentbel legyen. Viszont ehhez ki akar menni külföldre és úgy beszéltük hogy én is utána megek és ketten gyűjtünk rá kint. De ez az egész mire elérnénk több év! De nem is a lagziról van szó hanem magáról a tényről hogy nem haladunk előre a kapcsolatban!
2013. aug. 6. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lófszt. Ez a pénzgyűjtősdi is csak időhúzás. Nálam is mindig ez volt a duma. Legyen pénzünk, majd akkor ez lesz, meg az. Semmit nem tett azért, hogy legyen pénzünk! Egy lusta tró.ger volt, átvert, kihasznált, most meg éli vígan az életét egy gazdag nővel, én meg megszvtam! A beszélgetés semmit nem ér, akkor úgyis mondd mindenfélét, nem fogja azt mondani, hogy nem veled akarja leélni az életét. Mert kényelmes neki így, míg nem talál jobbat nálad. Utána meg úgy elhajít, mint egy használt pzs-t. Szerintem még időben hagyd ott, és keress egy olyat, aki megbecsül, ne vesztegesd az idődet! Nem fogod sose visszakapni, én már csak tudom!
2013. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz változás. Ne gyűjtsd a "de"-ket, hogy miért maradj, mert csak kényelemből van veled.
2013. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!