Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? ) : Nem mehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? ) : Nem mehetnék sehova, ha rajta múlna?

Figyelt kérdés

Párom most épp külföldre van utazva szüleivel.

Én pedig itthon, a szokásos dolgokat csinálom, és amikor lehet beszélünk Ebből adódtak már apróbb viták, mert nem tudtam mindig hozzá igazodni, és fent lenni, ő meg kevesellte. De ez mellékes.

Viszont elmentem a barátnőimmel egy napos kirándulásra. Nem is csak a barátnőimmel, hanem a környékbeli fiataloknak szervezték.Mikor megtudta, hogy megyek, már akkor észrevettem valami furcsát rajta, mintha nem tetszene, de mégsem mondott semmit, és kicsit szomorkásan mondogatta többször is, hogy jó szórakozást.

Meg mikor mondtam neki, hogy milyen jó lenne, ha velem tudna jönni, felvágósan válaszolta, hogy jó lesz az nélküle is.

Aztán nagyon fura volt egész este, alig írt, nem kérdezte meg hogy telt, mikor mondtam neki, hogy annyira hiányzott onnan,nagyon örültem volna ha jön, azt vágta vissza, hogy süket duma, nagyon jó volt az nélküle is, nem kellett volna oda.

Nem értem ezt a viselkedését egyszerűen. Miért nem hiszi el? Miért nem tetszik neki??

Tud valaki ésszerű magyarázatot, és megoldást mondani erre?:/ 17L


2013. aug. 1. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Besértődött...ki akar sajátítani..azthiszem..énis ilyen voltam..

Hagyd rá szerintem, vagy vágd a hozzá hogy nemkellene kislányosan viselkednie.

Az is lehet, hogy egyszerűen veled akar lenni amikor csak lehet..ez valószínűbb.

2013. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
magának szeretne csak ez később rosszabb lesz
2013. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Azt megérteném, de mikor itthon van, általában együtt megyünk ilyen helyekre. Most ha külföldön van nem lehet, ő is ott külön szórakozik, de nem értem ezen mit kell megsértődni, nem mehetnék itthon egyedül sehova?:/ Ha kérdem mi a baja, azt mondja semmi, de közben földig van sértődve.
2013. aug. 1. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
hisztériázik :D :D :D DOBD KI... ez gáz.
2013. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és most 'vissza fog vágni' hogy ő direkt lelép, hogy ne tudjunk beszélni, mert nekem is volt programom.
2013. aug. 1. 22:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?:|
2013. aug. 1. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
hát szakíts vele
2013. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!