Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a barátomat az önimádatáról?

Figyelt kérdés
Mármint egyszerűen oda van magáért, reggel felkel az első hogy 1 órán keresztül a fürdőben szépítkezik, naponta legalább 20szor fésülködik mert azt mondja annyira gyönyörű haja van hogy muszáj megint fésülgetnie :D aztán még vannak ilyen érdekes megszólalásai. ő is bevallja hogy egy "kissé" egoista meg önimádó, de néha már nagyon zavaró tud lenni :D
2008. jún. 28. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm pasija is ilyen. :) Bár én annyira nem ismerem, de amit mesél róla, vicces. De egy-két dolognak szemtanúja voltam, pl volt egy kis pattanása, és kérdezte bnőmtől, hogy szerinte lealapózza-e? :D Meg vigyázni kell, nehogy bnőm szétkenjen a ruháján egy kis bogarat, ami épp rárepült. :))

Szerintem erről nem lehet őket leszoktatni, de szerintem jobb, mintha utálná magát, meg azt, ahogy kinéz.

2008. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen komolyan mondom már nem is faszi igazán! de valszeg téged ez nem nagyon zavar valójában különben már kidobtad volna a francba ha tényleg nem tudod elviselni, mert h megváltozzon arra az esély: 0!
2008. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fúj:S De nem birom az ilyeneket! Esetleg emlitsd meg neki, hogy nagyon férfiatlan az ilyen viselkedés. Hátha ettől elgondolkozik. Aztán vidd el valami jó kis emberpróbáló túrára, és élvezd a látványt, hogy mit fog csinálni, amikor úszik az izzadságban, és tiszta kosz a ruhája xd
2008. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
MOnd meg neki,hogy annyira ne teljen el magától,mert ő sem tökéletes..ki kéne zökkenteni a rózsaszín felhőböl..mondj neki egy rossz tulajonságát,vagy hibáját...de nem muszáj..maradhat beképzelt buzi is..
2008. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
METROSZEXUÁLIS
2008. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy probléma.én is önimádó fickó vagyok,ezzel csak akkor van gond,ha mások felé már nem jut a szeretetből.Azok a nők szerintem akiket ez idegesít,legalább olyan önzők, mert ők meg akarnok módon azon gőrcsölnek hogy csak csak és kizzáárólag róluk szoljon mindne,csak körülöttük kell hogy forogjona a férfiember élete. ilyen nő nekem speciell egyáltalán nem kéne,és a megértő toleráns nőket favorizálom, ha el tudja fogadni hogy magammal egyenranguan szeretem,akkor mi baj van az önimádattal. Ez nem megcsalás,hogy magamat is szeretem annyira,vagy estleg jobban. Ez is önzőség persze,de legalább akkor az illető párja legyen különb,hogy ő legalább nem annyira önző és képes jól tolerálni.Ez egy olyan jellembeli hiba,ami elnézhető szerintem. Önimádók meg igényesebb félék szerintem,mert többet foglalkoznak magukkal, mint azok akik magukra sem finganak.
2010. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!