Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tart valaki párhuzamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tart valaki párhuzamosan két kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeretőnek akarta, de megszerette. Viszon a párját is szereti. Mikor dönt jó egy ember ilyen helyzetben? Mi visz rá valakit, hogy két nő/ff között ingázzon?
2009. okt. 25. 14:58
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Viszont nálunk nagyon szoros barátságból lett ez, ami lett. Ő azt mondja, annyit még nem érez, hogy otthagyja a csajt. Hát akkor mi a szarnak van velem többet???
2009. okt. 29. 11:05
 32/42 A kérdező kommentje:
Ti hány évesek vagytok? És a párotok? én 21 ő 33
2009. okt. 29. 11:07
 33/42 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok. A pasi meg 19. De nekem mondanom kellene neki, hogy szeretem??? Akkor otthagyná a csajt??? :S Vagy mit tegyek???? Szombaton is fogunk találkozni... elmenjek vagy ne?? Hagyjam a fenébe, mit csináljak???? Annyira tanácstalan vagyok, hogy áhh!! :/

Nem tudok semmit!!! Am, most egy személlyel beszélgetsz, nem többel!!! :D

2009. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Anita vagyok, szia! :D
2009. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Áh :) bocsesz. Én Viki. Szerintem ne legyél hülye /már bocs/ és NE mond neki h szereted, mert én is így jártam és szart bele. Ő is mondta már de úgy érzem nem az igzi. Semmiképp se kezdj vele komolyabb kapcsolatba még ott nem hagyja a csaját!!! TAPASZTALAT!!! ha nem tud döntni egy héten belül, akármilyen szar dobd ki!
2009. okt. 29. 11:14
 36/42 anonim ***** válasza:

:/ Hát én még csak egy 17 éves kis csicska lány vagyok, de akkor is olyan rossz, mert kezdtem beleszeretni a csávó/m/ba... :(

Olyan rossz ez a szerelem!!! :'( Mindig csak fájdalommal jár, legalábbis nekem.

Nekem még nem mondta, hogy szeret vagy vmi, azért nem vagyunk olyan sokat együtt, csak kéthetente hétvégén, pl. most hétvégén is találkozunk egy buliban, és fogalmam sincs, hogy hogyan álljak hozzá ezek után... Mert mi 1 hónapot beszéltünk meg. Ezt értsd úgy, hogy 1 hónapja van, hogy otthagyja a barátnőjét. Az egy hónap november 20.-a körül fog lejárni... :S Az még olyan messze van, de mégis úgy érzem, hogy érdemes rá várni.

Szóval velem egyáltalán nincs többet, mint a barátnőjével. Hisz vele van hétközben, meg 7végén, velem meg csak kéthetente, de akkor is csak egy buli erejéig. :/

Tudom, hogy nem szeret, meg nem is várom, hogy ilyen hamar megszeressen, ráér még, csak tudni akarom, hogy érdemes-e rá várni, meg beleélni magam, hogy egy hónap múlva lesz több is!!! :/ Elég zavaros, remélem érted! :$

Meg mindig azt mondja, hogy nem tudja a csajt otthagyni, mert lassan 1 éve együtt vannak, és nem olyan könnyű ez, hogy ő akármikor kiszáll, amikor úgy gondolja, meg, hogy azért sokat jelent neki, meg szereti még valamennyire... De velem is jó lenne, meg nagyon tetszek neki, és ha egyszer együtt leszünk, akkor el se enged!!!!!!!!!! :'(

2009. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ jajj, akkor az enyém mit mondjon, ők 10 éve vannak együtt. :S

Figyi, sztem várd ki az egy hónapot, de nehogy közelebb engedd magadhoz! Mond neki, hogy talizzatok többet, mert nálunk az van, hogy szinte az egész napot együtt töltjük!!! De addig is ne merülj bele, ha jön más, ismrkedj, az még nem bűn. Ha otthagyja a csajt akkor pedig hajrá!!! De te ne lohold úgy bele magad, mint én :(

2009. okt. 29. 11:27
 38/42 anonim ***** válasza:

Már késő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(

1. Már beleéltem magam, hogy járni fogunk!!!

2. Múltkor lefeküdtünk... :$ (BAJ? :O)

Én is úgy gondoltam, hogy kivárom az 1 hónapot, az még nem a világ, de ha azt mondja, hogy várjak még, meg úgy, meg odázza a dolgot, akkor elküldöm, nekem nem kell.... Találok majd mást! De ne hidd, hogy ő csak arra ment, hogy lefektessen, mert nem, ebben biztos vagyok!!!!! :$;)

2009. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy nem csak arra ment, de amég van nője, legyen tabu! Komolyan csak jóból mondom. Ha komolyat akar majd, akkor biztos h nemcsak kéthetente egyszer egy buliban lesztek együtt! De többet ne feküdj le vele, hagyd had kínlódjon. Ha otthagyja akkor is vigyázz, nehogy téged is megcsaljon!
2009. okt. 29. 11:41
 40/42 anonim ***** válasza:

Jólvan. :) Nincs több szex...VELE!!! ;)xD

De azért vmit csak szabad, nem??? :$:D

Hát ha engem csalna meg, akkor kiherélném az tuti!!! Már, ha rájönnék... xD De azt se hiszem, hogy a csajának nem esik le a tantusz, hogy van egy 3. a kapcsolatukban... Szerintem, ha két ember szereti egymást, és minden rendben van köztük, akkor annak a 3. nak esélye sincs, hogy közéjük álljon!!!! Szerinted nem kellene a csajnak írnom levelet valamilyen formában???? :D

2009. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!