Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tart valaki párhuzamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tart valaki párhuzamosan két kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeretőnek akarta, de megszerette. Viszon a párját is szereti. Mikor dönt jó egy ember ilyen helyzetben? Mi visz rá valakit, hogy két nő/ff között ingázzon?
2009. okt. 25. 14:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Én most pont ezt élem át. Van egy fiú, akinek van barátnője, de közbe velem is nagyon jól elvan...

Mondtam neki, hogy válasszon! Kíváncsi leszek, hogy dönt! :S

A másik csaj nem is tudja, hogy én létezem szerintem... xD

Nem tudom a csávónak miért jó ez, mármint, ha szereti a csaját, akkor velem minek szórakozik... :S Viszont, ha a csajt meg nem szereti már annyira, ahogy nekem mondta, akkor miért van még vele??? Miért nem az én ágyamban ébred reggelente???????????????????????? :'(

2009. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Ha tudsz, este 8 körül nézz vissza, jó lenne erről dumálni! :)
2009. okt. 28. 12:39
 13/42 anonim ***** válasza:
Rendben. :)
2009. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én pont ebben a helyzetben vagyok most.. van egy lány (nő) akivel 1 éve ismerjük egymást (nagyon jó baráti viszony volt) és most 3 hete összejöttünk.. neki van párkapcsolata 2 éve. Most csak sodródunk .... ingázik a párja és köztem ... nagyon nehéz dolog ez, mindenkinek. Neki is, nekem is. Persze egyszerűbb azt mondani hogy fúj.. fúj undorító dolog meg aljas szemetek stb. De ha jobban belegondol az ember csak annyi történt, hogy az élet úgy hozta, hogy vele előbb találkozott mint velem... beleszeretett ... elkötelezte magát... és most már sok minden összeköti őket, viszont másik részről pedig itt van egy másik (Én) akivel ha akkor találkozik valószínűleg most sokkal boldogabb lenne. Ez van ... csiki-csuki állapot, de előbb utóbb dönteni kell. Hosszútávon nem megy, mert senki nem szeret örök második lenni... az biztos hogy a szeretői státusz rohadtul megviseli az embert érzelmileg.... legyen az férfi vagy nő. Hisz az elején még racionális vagy .. tudod mibe mész bele elfogadod a szerepet, de később a szíved többet akar és nem elégedsz meg egy röpke csókkal vagy egy 2 órás légyottal. Másfelől a csellengőnek sem jó hisz szembesülni kell azzal hogy lehet annak idején rosszul döntött de most már nagyon nehéz lenne kiszállni... és ugye az is nagy kockázat lenne.. biztosat a bizonytalanért. A megcsaltnak addig jó amíg nem tud semmit, de ha megtudja ... hát annál szarabb érzés is kevés van az életben (átéltem ezt is, tudom milyen). Az eredeti kérdésre válaszolva hát azért tart valaki ilyen kapcsolatot mert így hozza az élet. Minden szereplőnek van lehetősége dönteni, vagy legalábbis megelőzni a dolgot. Amúgy ha egy kapcsolat harmonikus és minden rendben, semmi esélye hogy kialakuljon hasonló dolog. Ha már jön egy harmadik ott baj van.
2009. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudok választani, ez egy hülye duma...undorítónak és megalázónak tartom az ilyesmit.
2009. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon jó, hogy ennyiféle szempontot megismerhetünk. Nem voltam még kettővel egyszerre, nem tudom milyen lehet, ha választanod kell.Azt tudom, hogy milyen ha együtt vagy vkivel, aki többet van veled, mint a bnőjével, de nem tudja még elhagyni, pedig veled jobban szeret lenni... Sjanos csak 9 körül leszek, ha akkor is feljöttök, akkor csinálhatnánk egy "vitát", azaz megdumálhatnánk ki mi mellett áll.
2009. okt. 28. 15:22
 17/42 anonim ***** válasza:

Mondod ezt, mert még nem voltál ilyen szituba.

Soha ne mond hogy soha. De akkor lesznek álmatlan éjszakák.

2009. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

14:35 nek szolt.

klsöbb leirom a saját szotorim. voltam ezen és azon az oldalon is sajnos...


Pink

2009. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Egy egész életen át nem lehet csak egy valakit szeretni. Az életben előfordul, hogy bejön egy harmadik a képbe. Akkor van nagy baj, ha már nem lehet változtatni, mert ott vannak a gyerekek, a pénz, meg miegymás, ami összeköt két embert. Nehéz az érzelmeknek parancsolni...
2009. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Esetleg beszélhetnénk először arról /szerintem ez az arány a kisebb/ mi van akkor, ha a férfinek "csak" barátnője van, nincs gyerek, sem közös vagyon, de együtt élnek a hapsinál. De a lány tuna hova menni. Bejön még egy lány a képbe, és a pasi nem tudja eldönteni mit csináljon. Ha gondoljátok írjátok le a véleményeteket!
2009. okt. 28. 18:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!