Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tart valaki párhuzamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tart valaki párhuzamosan két kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeretőnek akarta, de megszerette. Viszon a párját is szereti. Mikor dönt jó egy ember ilyen helyzetben? Mi visz rá valakit, hogy két nő/ff között ingázzon?
2009. okt. 25. 14:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Holnap reggel tudok csak fent lenni... :S Olyan 9 körül... akkor vitázzunk!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Este nem érek rá! ;)

2009. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Ó a franc :) én meg akkor nem érek rá...11? :) mindegy. majd írd le a véleményed azt írunk rá vissza :)
2009. okt. 28. 18:33
 23/42 anonim ***** válasza:
Oké. A 11 is jó, majd jövök!!! :) Sziasztok!
2009. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nyah szóval az első téma...ki mit gondol?
2009. okt. 29. 10:52
 25/42 anonim ***** válasza:
Miről is??? :D
2009. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Én most pont ezt élem át. Van egy fiú, akinek van barátnője, de közbe velem is nagyon jól elvan...

Mondtam neki, hogy válasszon! Kíváncsi leszek, hogy dönt! :S

A másik csaj nem is tudja, hogy én létezem szerintem... xD

Nem tudom a csávónak miért jó ez, mármint, ha szereti a csaját, akkor velem minek szórakozik... :S Viszont, ha a csajt meg nem szereti már annyira, ahogy nekem mondta, akkor miért van még vele??? Miért nem az én ágyamban ébred reggelente?????? :'(

Ezt én írtam. :)

2009. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
De ez mondjuk tényleg elgondolkodtató... :/ Hogy az ember a szívére, vagy az eszére hallgasson! :S
2009. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ugyanabban a helyzetben vagyok most, mint a kérdés feltevője... :/
2009. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Na mivan bealudtál???? xD Írj már!!!
2009. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Figy! Nekem azt mondta a pasi/m/, hogy mióta elkezdtük az egészet, azóta elkezdett érezni irántam is, de a régi érzései nem múltak el amit a bnője iránt érez. Szerintem csak k*rva gyáva bevallani neki, hogy nem akar már vele lenni. Nekem most lett elegem végleg, otthagyom. Ha igazán kellek neki, akkor majd keres!
2009. okt. 29. 11:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!