Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok buta, vagy ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok buta, vagy ő nem tudott jól választani?

Figyelt kérdés
Majdnem összejöttünk, de mégis a másik lányt választotta...Pedig amikor kavart velem fel se tűnt, hogy esetleg más is képbe van..:S Huga szerint nagyon nem tudta, hogy döntsön. Most is ad "jeleket" ahhoz képest, hogy a barátnőjével jó ideje együtt van.Tanácstalan vagyok...:S Segítsetek!
2008. jún. 27. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha vele van együtt, hagyd békén.

Ha jeleket ad neked, akkor figyelmeztesd a barátnőjét.

Egyszerű ez...

2008. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írod,hogy nagyon nem tudta,hogy hogy döntsön.De végül döntött.Mással van már jó ideje.Szerintem ne foglalkozzál vele.
2008. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért foglalkozik velem?"Cukkol" stb...:S:'(
2008. jún. 27. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak játszik, cukkol vagy akárhogy fogalmazhatunk. Tetszett neki, hogy két lány is rá hajt és ezt akarja folytatni, ezért ad még jelenet. De te ne foglalkozz vele, keress egy pasit (akit eddig ég nem látott veled), aztán mutatkozz előtte vele, hátha akkor abbahagyja.
2008. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia!

A kiszemelted egy modortalan faszkalap. Elnézést, hogy ilyet kell írnom, de így van.

Mit várnál egy ilyen embertől, aki nem tiszteli a barátnőjét, és más után fut?

Veled is megteheti. Nem érdemel meg téged az ilyen.

2008. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez pontosan így van ahogy az előttem szóló írja, csak azt nem értem h egyes picsák miért nem tudják kiverni az ilyen balfaszokat a fejükből, meg miért nem tudják egyik napról a másikra kitenni őket a picsába, mikor ezresével szaladgálnak a rendes szingli pasik, az önérzetének meg asszem jót tenne ha megmondanád neki hogy: egy görény undorító alak kis pöccsel, jó lenne ha inkább magára engedné a gázt a közjó érdekében! Majd ebből veszi a lapot!
2008. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rem az egyes picsák alatt nem rám gondoltál, mert nem vagyok az...


Köszönöm a válaszaitokat!

2008. jún. 28. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyd a francba egy ezt a srácot, túl hülye hozzád! Felejtsd el, keress egy olyat, aki jobban megérdemel!
2008. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Szeretsz második lenni? Pff gázos vagy, nála már csak maximum második lehetsz nem érted? Idővel valószínű még második sem, gondolkozz már...
2008. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Simán elmondod, hogy mit gondolsz abból is felfogom a dolgokat... nem kell lehordani hozzá.

Nagyjából látszik, hogy milyen emberek vannak...

2008. jún. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!