Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parotokat idegesiti ha bippelgetitek vagy smst irtok neki?

Figyelt kérdés
Az en parom nem szeret smsezni meg ha idegesitik a bippekkel,de megtudom erteni,o ilyen,de kivancssi vok h vannak meg ilyen fajta emberek,neki eleg ha beszelunk ketszer egy nap es este egy sms...kosziii
2009. okt. 24. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegesíti,és engem is...régen örültem ha írt csak ugy...de akkor még fiatalabb voltam.(meg persze a többiek elött mondhattam h gondol rám a pasi,pl megcsörgetett:)))
2009. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En 20 vok de kezdek rajonni h elegge dedos dolog es igaza van a paromnak!
2009. okt. 24. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
a csörgetés az sztem is hülyeség de az h smst írunk egymásnak az nekem tök jól esik, és a páromnak is.
2009. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sms nem dedós szerintem.(oké,én mondjuk fiatal vagyok)Mondjuk munka közben jól esik 1-2 sms,jobb kedvem lesz tőle és még jobban várom hogy vele legyek.Főleg ha vmi erotikus smst ír :P A csörgetés meg hülyeség,csak azért hogy jéé most eszembe jutottál.
2009. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesítene. Járunk?
2009. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedvfüggő..

Az SMS-nek mindig örül, a csörgetésnek nem annyira..

2009. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!