Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 15éves,1 órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 15éves,1 órája msnezik egy 21 éves sráccal, aki cicámnak nevezi őt, és ez a barátnőmet idegesíti, mert bár bele van esve, de a 22 éves expasiját még mindig úgy érzi, hogy szereti. Mit tegyen?

Figyelt kérdés
a 21 éves srác még szűz és nem borotválja, de az exével meg az anyja tiltja a kapcsolatukat
2009. máj. 25. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak én nem értem?
2009. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolja át a dolgokat...de egyébként miért fontos, hogy nem szőrtelenít az a 21 éves fiú?
2009. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és miért kell kiemelni h a srác szűz és nem borotválja? nemértem...szerintem először nőjön fel, érjen meg agyilag is egy kapcsolatra és csak utána gondolkodjon ilyen dolgokon...
2009. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

ja értem. hát gondolkozzon már el ...

amugy meg válaszzon a korosztályábol , és borotválja nekik ha ien fontos:D

2009. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Hogy jön az ide, hogy szűz a srác és hogy nem borotválja?? Am ha az expasiját szereti, akkor ne msnezgessen mással. Főleg ne egy ilyen komolytalan alakkal...
2009. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mit tegyen? Lépjen ki az MSN-ből, mosson fogat, és feküdjön le aludni. És inkább a tévémacira gondoljon elalvás közben, mint arra a 21 éves szűz és szőrös srácra.
2009. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért fontos hogy szőrös mert, az undorító
2009. máj. 25. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, mennétek inkább aludni mindketten... Egyébként a helyzet baromi egyszerű: ahhoz közeledj, akit szeretsz, és pont. Amúgy meg szerintetek egy szőrös férfi undorító? Látszik, hogy kis pisisek vagytok még, jobb lenne 15 éves kisfiúkkal haverkodni, azoknak úgysem szőrös még sehol. :P


20/L

2009. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
LOL! Szőrös az nem undorító, hanem férfias. Kis pisisek vagytok még.
2009. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
22:38-es vagyok megint, csak gondoltam hozzáfűzöm, hogy jómagam is már a szexnél tartottam 15 évesen, de egy olyan kapcsolatban, ami aztán négy évig tartott. Ugye érzékeled a különbséget? Mérföldekkel értelmesebb voltam, mint most ti, tényleg nem biztos, hogy ezzel kéne foglalkoznotok egyelőre. Legalábbis ami az irományod alapján lejött nekem belőletek.
2009. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!