Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar beszelni rola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar beszelni rola es idegesiti ha felhozom hogy regen megvolt ertem bolondulva?

Figyelt kérdés
Baratom szakitott velem mert azt mondta h kiszeretett belolem. En nem birom ezt felfogni hogy hogy lehet az hogy 2 evig orulten szerelmes volt,olyan smseket meg leveleket irt nekem amit magam se hittem el,es ha most mutogatom neki akkor kiakad.. en probalom tole kerdezni hogy miert mult el..stb.
2010. dec. 15. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit mondjak, én is kiakadnék, ha ilyen nehéz felfogású exbarátnőm lenne. Azt mondta, vége, úgyhogy VÉGE. Nem számít, mi volt régen. Az számít, hogy most mi van. Hagyd békén azt a szerencsétlen srácot!
2010. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fárasztó lehet amit csinálsz,és én is kiakadnék nő létemre..

El kell fogadnod,hogy bizony van ilyen,hogy azt hisszük akár éveken keresztül,hogy fülig szerelmesek vagyunk..Végül mégis más a helyzet,és nem több egy barátságnál..

Ha belegondolok engem is piszkosul idegesítene ha a volt pasasom mutogatná a régen elfelejtett SMS üzeneteket..Így utólag el se hinném,hogy én írtam őket..

Légy okos lány,és hagyd békén..Lépj túl rajta...

(ha nem fejezed be ezt az ökörséget akkor meg fog utálni,és szóba sem fog állni veled.Ezt akarod?)

2010. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom hogy megutaljon sot azt szeretnem hogy ugy erzzen mint regen! Ez lehetetlen? Miert szeretett ki belolem ha 1x megvolt ertem bolondulva???
2010. dec. 15. 17:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja es meg az duhit nagyon hogy azt mondta ez ev elejen tervezgette h hogy keri meg a kezem,de mostmar nem latja a jovonket!!! azt mondja nem velem van a baj! akkor?? nem ertem,nagyon faj...
2010. dec. 15. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd ,te még nagyon fiatal lehetsz ha ezt nem érted..

A szerelem ahogy jön úgy el is tud múlni...

Ha nem szeret akkor már nem is fog szeretni,és ezen nem tudsz változtatni..Azt hogy tervezgetett vagy szerelmes verseket írt az egy dolog.Mindig változunk,és változnak az érzéseink..

Azt,hogy azt mondta,hogy nem te vagy a hibás,hogy már nem szeret...nos ez nem más mint egy elegáns,jóindulatú elutasítás...Akár mondhatta volna azt is,hogy "te jobbat érdemelsz mint én"..a végeredmény ugyanaz..Nem akar téged,és igazából soha nem volt biztos magában..

Hogy ki a hibás azt ne firtasd,felesleges..Itt senki nem hibás vagy mindketten hibásak voltatok..

De tény,hogy újra szeretni nem fog..Ha elfogadod,hogy már nem a tied,hogy már nem akar tőled semmit,akkor még egy barátság megmaradhat köztetek..Minél előbb felfogod,annál kevésbé fog fájni ha látod egy új szerelmével akinek szintén halálos szerelmet fog vallani..

Lépj túl rajta,és legyél nyitott egy új kapcsolatra..HA lesz új barátod,neked is könnyebb lesz felejteni..

2010. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Nemsokara elutazom par honapra akkor mivel tavol leszunk abban remenykedek hogy vissza szeret belem.
2010. dec. 15. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy inkább abban reménykednél, hogy találsz helyette mást.
2010. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak megjegyeznél halkan. (sajna dettó ez a helyzet van nálam is)

Ha a Szerelem ily könnyen jön és megy... mért ne lehetne újra jönni ugyanazzal? Vagy arra már nemelég bátrak az emberek? Gondolja más jobb lesz ha pl valami gond volt... Nem tudom ezeket én se érteni:)

2010. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: persze, de az elég megalázó, ha őt dobták és ő akaszkodik rá a pasira. Ha a srác szakított vele, akkor a srác kezdeményezzen újra, hiszen neki kell meggondolnia magát.
2010. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 errre ***** válasza:
velem nemrég szakított a barátom, és nem könyörögném vissza magam, azért sem.Majd lesz más, felejtsd el.
2010. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!