Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy visszakapom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy visszakapom?

Figyelt kérdés
7 hónapja voltunk együtt a barátommal szakítottunk és hiába próbáltam vele kibékülni azt mondta hogy már soha nem lesz arra esély hogy visszakapjam őt és hogy nem tud velem lenni mert nem tud elviselni:/ ma mégis találkoztunk magáhot húzott és megpuszilt. nagyon szeretem és hiányzik:/ reménykedhetek abban hogy valaha visszakapom?
2013. júl. 31. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj, inkább bízz benne.

És gondold csak át mi is hiányzik most neked.

Az tény, hogy a volt barátod hiányzik.Most ezt érzed.

De az is tény, hogy azt modta nem tud elviselni.

Viszont ne felejtsd el, hogy amikor ő hiányzik akkor azok a pillanatok hiányoznak amiket őmellette éltél meg magadból.Amikor jobban tudtad szertni őt, ugyanakkor jobban tudtad szeretni önmagadat is.

De mikor nem tudtad szertni önmagad, akkor őt is ellökted magadtól.

És ez lett a vége.Tehát persze, hogy magához húz , mert szeretett téged.

És ugyanez előfordulhat őnála is.Soha ne várd el, hogy szeressenek!

Csak élvezd ha szeretnek és fogadd el, hogy a másiknak is lehetnek pillanatai, mikor kevésbé képes szeretni.Minél inkább elfogadod, annál inkább erœsebb lehet a vonzalom, mert szabadságot adsz nem pedig szabályokat.

Én azt tanácsolom, ne akard visszakapni.

Ne ragaszkodj a múlthoz és az ott megélt dolgokhoz.

A jelenben lemaradhatsz egy szerelemről is, azért mert a múlthoz ragaszkodsz.

Fontos, hogy a valóságot te érzed!És ha a szívedre hallgatsz, akkor tudod a választ a kérdésedre.Amennyiben agyalsz rajta, akkor abból csak ragaszkodás lesz.Tehát ne ragaszkodj őhozzá.Maradj szabad és nyitott a jelenben.

2013. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszod.:( Az a baj hogy nagyonnagyon szeretem de annyira elbasztam a kapcsolatunkat hogy már nem annyira szeret és nem tudom mit csináljak hogy ezt visszaszerezzem.Mert ez a fiú más mint a többi soha nem éreztem ilyen jól magamat senkivel sem SOHA! Bár most minden rossz mert ugyan kibékültünk de hiányoznak a régi pillanatok de megakarom neki adni a boldogságot!Mert én ezt a fiút szeretem és életemet adnám érte..Szükségem van rá mint szerelmemre mert mindent tud nekem nyújtani ha szükségem van rá meghallgat a családom a barátom és a szerelmem is egyben.Minden pillanatban amikor nincs mellettem fáj és nem azért mert hozzászoktam hogy mellettem van hanem azért mert iszonyatosan hiányzik! Bizok benne mert tudom hogy nem csalna meg de féltékeny vagyok ha más lányokkal beszél vagy rájuk néz azt hiszem változtatnom kéne hogy ne legyek neki felesleges és nagyon szeressen mert igy elfogom veszíteni:'(
2013. júl. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!