Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély hogy visszakapom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy visszakapom? Lent.!

Figyelt kérdés
2 hónap után szétmentünk a párommal nagyon szerettem =(.aztán ő talált magának egy másik lányt,pár napon belül:S. én is találtam mást de nem szeretem =(. aztán beszéltem a volt pasimmal és azt mondta hogy engem még nem felejtett el és hogy ő maga se tudja hogy szeret-e.=(.én viszont minden nap elmondom neki hogy kezdjük újra és hogy szeretem.=(.szerintetek visszakapom még valaha?:'(
2010. szept. 5. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem jó ötlet, hogy naponta szerelmet vallasz neki. A férfiak nem szeretik az olyan lányokat, akikért nem kell küzdeni. :((


Annak sincs értelme, hogy együtt vagy valakivel, akit nem szeretsz. Legyél inkább egyedül, építsd magad, építsd az önbizalmad!


Tudom, ez nem vigasztaló, de egy 2 hónapos kapcsolat nem olyan hosszú azért, hogy ennyire bele legyél betegedve a szerelembe. Ezt tapasztalatból mondom, nekem is volt olyan, hogy hat hétig jártam valakivel, és utána hónapokig epekedtem még utána. Utólag jöttem rá, hogy csak idealizáltam őt, ez nem volt igazi érzés.


Nem tudom, hogy visszakapod-e valaha, lehet, hogy nem, lehet, hogy igen. De egyelőre hagyd. Ha tényleg ő van megírva neked, akkor visszajön. Te pedig addig is járj nyitott szemmel! :)

2010. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vissza kaphatod de ha 1x elhagyott máskor is megteheti.
2010. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel mi annyira jól ismerjük a volt barátodat, így adok egy 30%-70%-os arányt, aztán döntsd el hogy melyik a 30 és a 70%.

Egyszerűen nem tudjuk... nem ismerjük, így honnan tudnánk erre a választ? Nem ismerjük annak a fiúnak az érzéseit se. Beszéld meg inkább egyik barátnőddel.

2010. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az a gond hogy én már 1 éve szeretem és nagyon nehéz elfelejteni :((.de megpróbálom békén hagyni.:( köszönöm szépen.
2010. szept. 5. 10:21
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem ez az oldal azért van hogy segítsünk egymásnak,és lécci buta és nem ide való válaszoktól kíméljetek.
2010. szept. 5. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem én, de mégis csak olyan kérdést teszel fel amire nincs konkrét válasz... 30-70%, vagyis van rá esély, de kérdés hogy kevés e vagy sok. Rajtad és ő rajta múllik, nem rajtunk.
2010. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!