Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély arra, hogy visszakap...

Van esély arra, hogy visszakapom a pénzt vagy levásárolhatom az árát?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson W380i telefonom, ami mostanság az utolsókat rúgja, állandóan meghibásodik és már túl van a 7. meghibásodáson, ezért felhívtam a SE-t, hogy mit tegyek vele...Azt mondták, hogy scanneljem be a garanciapapírokat és küldjem el az új hibák leírásával együtt az e-mail címükre... Ez meg is történt. Azt válaszolták, hogy vigyem be a szervízbe, majd ott cserélik. Megkérdeztem, hogy milyen készülékre cserélik és azt mondták, hogy ilyenre. Mikor arról érdeklődtem, hogy mi van akkor, ha én már nem szeretnék többet ilyen típusú telefont annyi volt a válasz, hogy "ez nem szeretés kérdése". Elég bunkó volt végig a pasi, úgyhogy inkább nem is kérdeztem már semmi mást...De szerintetek kérhetem, hogy visszafizessék az árát, vagy hogy levásárolható legyen? Mert nekem tényleg elegem van ebből a típusból....
2010. júl. 17. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, velem ugyan ez volt csak w910i. Nagyon sokat szenvedtem a szervízzel mire kicserélték, azt is csak mert én értekeztem a sonyval, e-mailben nagyon rendesek. Már kifutott az enyém mire kicserélték, szóval az áráért választhattam egy másikat (1ft volt anno előfizuval, így ha drágábbat akartam a kül. állnom kellett, 5ért vettem akkor ott egy Corby-t)
2010. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privátot és elmondok mindent
2010. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem írok.:)
2010. júl. 17. 19:19
 4/5 anonim válasza:
Egy 49-es jegyzőkönyv segítségével kérheted a cserét, de a szerviz elutasíthatja a kérelmed arra hivatkozva, hogy ez számára indokolatlanul nagy töbletköltséget jelent. Ha az egészet azon a kereskedőn kereszül intézed, akinél vetted, valószínűleg jobbak az esélyeid, mert a kereskedő tapasztalt az ilyen ügyek intézésében. A kereskedőt egyébként kötelezi a törvény arra, hogy az igazolhatóan nála vásárolt terméket kifogás esetén továbbítsa a szerviz számára.
2010. júl. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza volt, csak úgy nem cserélnek telefont benne van a szerződésbe is ha több mint 3 napos a telefon akkor nem cserélik csak javítják. Ha másik telefont akarsz akkor veszel egy másik telefont a régit meg eladod használtan.
2010. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!