Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van rá esély, hogy visszakapom...

Van rá esély, hogy visszakapom az ECDL-re befizetett pénzem?

Figyelt kérdés
Még 2008-ban befizettem a gimimnek ( vizsgaközpont vagyunk )5500 Ft-ot ECDL vizsgára és 1800-at egy modulra, de nem csináltam meg végül a vizsgát. Szerintetek van rá esély, hogy visszaadják a pénzt amit anno befizettem?
2012. jan. 16. 19:35
 1/6 Nesszike válasza:
Szerintem esélytelen. Már régen is volt, meg attól ,hogy nem csináltad meg az egészet a részmodulokat attól még megcsináltad. ÉS az 1.800-at azért fizetted.
2012. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még 2008-ban talán esélyes lett volna, ha pl. jóban vagy a számtech.tanárral, vagy igazgatóhelyettessel, vagy nem tudom, ki csinálta ezeket.

De most 4 évvel később már szerintem is esélytelen.

2012. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy befizettem egy modulra, de nem mentem el vizsgázni. Tehát befizettem egy csomót de egy vizsgát se csináltam meg. Hát igen, gondolom, hogy reménytelen, de egy próbát megér utána járni.
2012. jan. 18. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, egy próbát megér.

de mit csináltál 4 évig, hogy ez nem volt eddig fontos? :D

2012. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindig mondogattam, hogy majd megcsinálom, majd megcsinálom, aztán mindig olyan időpontokban volt, amikor nem értem rá. És mostanában jöttem rá hogy akkor meg kéne próbálni visszakapni azt a pénzt. De végülis lehet, hogy mégse kérem el, mert felvettem az infótanár mondta, hogy meg lehet oldani, hogy órákon csináljuk meg a vizsgákat és akkor mindenki ott van és ráér. Szóval még meglátom hogy mit csinálok, visszakérem-e a pénzt vagy leteszem a vizsgát. :)
2012. jan. 21. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!