Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem, van esély, hogy összejöjjünk? Lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járok, májusban ismertem meg, akkor még volt pasija.Most már nincs, és azóta, sokat beszélünk telefonon, találkozgatunk suli után, szóval hasonlóak.Eddig azt hittem, hogy ő is akar valamit,mert elég egyértelmű volt,de most azt mondja h nem érez semmit, csak barát akar lenni. De körülöttem mindenki azt mondja h én is bejövök neki.Szóval, most mit tegyek?? építsem a barátságunkat, hátha jobban megismerjük egymást, és majd utána lépjek?? vagy esetleg ő is rájön majd, h többet érez?? mert szerintem többet érez csak nem akarja bevallani magának, vagy nem tudom. Ti mit tennétek??
2009. okt. 24. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
majd ha érez valamit akkor lépni fog egyenlőre csak adj neki IDÖT!! bár ha nagyon jó a barátság akkor kár elrontani 1 esetleges szakitással... ezeknek csak ritkán van jó végük de szurkolok és légy vele olyan amilyen eddig is voltál mert ha változol akor összezavarod..
2009. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu volt nálam is. Bepróbálkoztam egy idő után, összejött, aztán mégis úgy gondolta ő inkább csak barátságot érez. Ezt bebuktam, figyeld a jeleket és várj.
2009. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!