Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély, hogy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy barátságból szerelem lesz, ha tetszünk egymásnak és nagyon kedveljük egymást? (Szóval ő is engem! )

Figyelt kérdés
...ha barátnője van,de másik városban él a lány.
2008. nov. 22. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Esélye van, csak ne legyén olyan gerinctelen, hogy a barátnője háta mögött kavarsz.
2008. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

Ha nagyon kedvelitek egymást -ő is téged-, akkor előbb utóbb szakítani a fog a másik lánnyal. Ha ez nem történik akkor maradj meg barátnak, ha megtörténik akkor az egyértelmű kezdeményezésnek tekinthető a részéről.

Semmiképp ne rombolj össze egy meglévő párkapcsolatot. Várj türelmesen.

Máskülönben véleményem szerint egy barátként sokkal közelebb kerülhetsz hozzá (testi kontaktust leszámítva), mint barátnőjeként... egy barátnővel ha szakít az ember, abból utána már csak ritkán lesz barátság, egy barátság azonban nagyobb eséllyel lehet életreszóló.

2008. nov. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem akarok a lány háta mögött kavarni. Nem vagyok ennyire szemét. Na majd megoldja az idő... :) De köszönöm mégegyszer! :)
2008. nov. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem lehetetlen a dolog de légy türelmes. Nekem is így lett Párom.Három Évig a Legjobb Barátom volt a lány persze mindkettőnknek voltak kapcsolatai De mindig egymást találtuk meg ha gond volt. Aztán azt vettük észre, hogy nagyon hiányzik a másik. DE Később Arra jöttünk rá, hogy ott van az akit keresünk a szemünk előtt csak nem vesszük észre.
2009. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!