Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akiknek nincs pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek nincs pasija?

Figyelt kérdés

Azok a lányok akiknek nincs pasija(barátnője:/), azok szerint miért nem jön össze nekik?

Nem tartjátok magatokat szépnek?

Idiótákkal hozott össze eddig a sors?

Félnek tőled, mert túl szép vagy?

...

?



2013. júl. 30. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok akik ilyen kérdéseket tesznek fel?

Miért nem mennek ki a szabadba?!

2013. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Mert mondjuk szakad az eső...
2013. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.

Nem baj.Legalább tiszta leszel.

2013. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Mert nem teszek érte semmit. Szeptembertől jó messzire kerülök innen, már nem akarok belekezdeni semmibe. Meg most nincs is hozzá hangulatom.

Nagyok az elvárásaim, szeretnék én is hasonlóan magas elvárásoknak megfelelni, azért még tennem kell. Nem akarok semmit sem elkapkodni, ha nem lesz senkim, hát én úgy is boldog tudok lenni. :)

Azért az túlzás lenne, hogy azért félnek tőlem, mert olyan szép vagyok :D Egyébként én annak tartom magam, de van még min alakítani. :)

Szerencsére idiótákkal nem hozott össze a sors, csak eddig minden dolog viszonzatlan volt.

Röviden -vagy hosszan- ezért nincs. :D

2013. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert NAGYON valogatos vagyok. :(
2013. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!