Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Kérlek olvassátok el!16 éves lány vagyok 7 hónapja vagyok együtt egy fiúval nagyon szeretem..az első hétbe még az előző barátomat "szerettem" de inkább úgy mondanám hogy ragaszkodtam hozzá..És bár megbeszéltem a barátommal hogy exekkel nem találkozunk én mégis találkoztam vele és átvertem a barátomat.Nagyon megbántam hogy ezzel fájdalmat okoztam neki mert annak ellenére hogy az exemmel lehetett volna köztünk valami semmi nem volt mert én nem akartam! sose csalok meg senkit. A barátomon nagyon látszott hogy szeret az első 3 hónapba de hónapok óta alig foglalkozik velem..Ha megkérem hogy bújjon hozzám akkor hozzám vágja hogy mért varom el hogy egésznap bújjon? Szerintem ez alap hogy szeret ja és azt hozzáteszem álltalába 2 órát vagyunk naponta együtt..Kaptam tőlle egy ezüst gyűrűt de azt ma vissza adtam neki mert le k....zott és az anyukámat is a szájára vette azt mondta az exét jobban szerette és hogy most felkeresi és újrakezdi vele. én visszaadtam a gyűrűt és megmondtam hogy nekem nem az ajándéka kellett volna csak a szeretete..Tudom hogy az elejét én basztam el de mégis ő a mindenem.mit tegyek?
2013. júl. 29. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

most már semmit

ez a vonat elment

nézz egy másik srác után!!

2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemesebb lenne valóban abba hagyni ezek után... Mert hát úgy veszem ki, hogy az elején te se voltál oda érte csak talán úgy voltál nem bírod egyedül valaki kellet, most meg ő már lehet úgy elfogytak az érzelmei vagy kitudja min vesztetek össze? üzenet esetleg ha itt nem akarod
2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell más sosem kellett más ő volt az igazi de nagyon megbántott
2013. júl. 29. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
sz*póálarc
2013. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!