Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Kezdek megőrülni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés
Barátommal 9 hónapja együtt vagyunk, első barátnője vagyok. Van egy lány, aki eléggé szép, és félek, hogy amint megismerik egymást szeptembertől megtetszik neki.. már 2 hónapja ezen agyalok és nagyon rossz.Nagyon sokat sírtam miatta és nem tudom mit csinálhatnék. (ui.:BÍZOK BENNE, DE: nem találkoztak még élőbe 1x sem, tagadja hogy tetszene neki képek alapján és nem az a megcsalós fajta de akárhányszor hülyéskedünk ő mindig csajt hozza fel...) előre is köszönöm a válaszokat, és kérlek ne szidjatok ezért, mert nagyon rossz.

2013. júl. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor hülyéskedtek mindig azt a csajt hozza fel? és miről hülyéskedtek hogy szóba jön a lány? ezek csak úgy kíváncsiságból! de szerintem mi lenne ha csinálnátok sok közös programot együtt?! ő is rájön arra hogy milyen jó érzés veled lenni még akkor is ha szeptembertől egy szép lányt fog látni... Ha szeret nem hagy el azért mert szerinted van nálad szebb lány is... (mindenkinél van egy még szebb)
2013. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belbolyhocska ***** válasza:

Ha ezen kattogsz, be is fogod vonzani...

Próbáld meg leszarni, elvégre veled van nem vele!

Jobb az neked ha állandóan ezen idegeskedsz?? Nem hiszem... Mellesleg a párod is ki fog borulni, ha állandóan szomorú vagy, vagy kattogsz a dolgon. Nem véletlenül szivat vele, azért csinálja mert tudja, hogy te bepöccensz rá ő meg nevethet egyet.

Hidd el senki nem akar egy idegronccsal járni, úgyhogy elég a siránkozásból és kapd össze magad! 9 hónapja vagytok együtt, kétlem, hogy szórakozásból van veled. Téged szeret!

2013. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszokat..

elkezdtünk veszekedni és rájöttünk mindketten hogy hülyeségeken veszekszünk folyton és ebből jött, hogy beszóltam neki valamit a csajról pl hogy menj hozzá akkor.. és olyanokat irt hogy megyek mert jobb nálad stb..de ezt mind csak poénból.. nem viselkedünk úgy, mint a 12 évesek de azért szoktunk hülyéskedni. ja és amikor tudunk mindig együtt vagyunk.

2013. júl. 23. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

akkor szerintem nincs mitől tartanod!:D

2013. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de hol futnának össze? vagy most nem értem, ezzel az erővel mindig lehetne félni:D
2013. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szeptembertől egy suliba fognak járni..
2013. júl. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!