Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem találok munkát....

Egyszerűen nem találok munkát. Nem tudom mit tehetnék még kezdek megőrülni?!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és ha találok is valami hirdetést akkor oda vagy gyakorlat vagy tapasztalat kell, ha meg olyat találok amihez nem kell az meg olyan mint pl: a Zepter... Pályakezdő vagyok nincs tapasztalatom honnan is lenne ha sehol nem alkalmaznak. 2 hónap múlva karácsony jó lenne vásárolni, és már utálom azt is h a párom tart el már nekem ciki...Van valaki hasonló helyzetben?
2012. okt. 14. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
hát figyelj, ha a lakóhelyedtől 100km-re vállalsz munkát a kormány megdob csak úgy havi 100.000 forinttal, szóval vagy húzz el nagyon gyorsan Győrbe, vagy Kecskemétre valamelyik autó gyárba, vagy ne sírjon itt a szád
2012. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged?
2012. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első! Erről nem hallottam még! Leírnád konkrétan mi ez és hol tudnék utánanézni jobban? Sokat segítene, köszi.


Én is tökugyanígy vagyok amúgy, sőt, ha nem szedek össze valahonnan 30nap munkaidőt jövőre semmilyen támogatást nem kapok.

2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Takarítónőket iskolában keresnek....vagy portást...Én is az utóbbi vagyok 24 évesen diplomásan, 70 ezer nettóért...Ha viszont iylet nem vállalnál el,akkor szimplán büdös a munka.
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!