Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztem a férfiakat?

Figyelt kérdés
Egy tanult,egyetemet végzett nő vagyok.Ráadásul nem mindennapi külsővel rendelkezem. 178 centi vagyok 60 kiló és az arcom is nagyon bájos. Mégse találom a páromat. Próbálom azt sugározni,hogy nincsenek nagy elvárásaim...mert valójában ez így is van. Mégis minden kapcsolatom kudarcba fullad. Lehetséges,hogy a férfiak megijednek attól,hogy túl jó vagyok nekik?
2013. júl. 23. 15:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem! Ezért nem értem,hogy mitől változnak meg ennyire. Az elején folyton telefonálnak,smsek stb. Én nem utasítom vissza őket,találkozok velük sőt én is keresem őket. Aztán jön 180fokos fordulat...
2013. júl. 23. 15:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kérdést olvasok, ahol a kérdezők azért nem találnak párt, mert "túl jónak tartják" a férfiak. Ez mese habbal, meg kell keresni, hogy mit rontasz el, mert valamit mégsem csinálsz jól.
2013. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.Ezért próbálok a kérdéseimre válaszokat találni.
2013. júl. 23. 15:54
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt csak az tudná megmondani, aki kapcsolatba került veled, és utána lelépett. Az összes úgy állt tovább, hogy indokot sem adott?
2013. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2013. júl. 23. 16:00
 16/19 anonim ***** válasza:
Csinos, kulturált nőt pár hét ismeretség után akkor dob egy normális férfi, ha a nő csak hitegeti azzal hogy szexet kap tőle majd, vagy a nő szexuális antitalentum.
2013. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jesszusom, kösz ezt a kérdést, már nem rettenek vissza a gyönyörűségek közül is a legszebbektől sem inkább xd
2013. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kolosszus22 ***** válasza:

Valami bibi csak van veled, ha nem érdekled őket tovább. Illetve lehet rossz típusokat fogsz ki, nyomulós pincsi gyerekektől sokat ne várj, ha nem kapnak puncit szinte rögtön, már repülnek is a következőre.

26F

2013. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én alacsony vagyok hozzád, bár voltam már tőlem magasabb lánnyal, de nem enynivel magasabbal. :D Engem legutóbb lekoptatott egy magadfajta magasságú egyetemista csaj és őszinte leszek nem is erőltetem magam a magas csajokra, pedig tudom, hogy tetszettem már többnek is, sőt eggyel simán járhattam is volna, de akkor még én voltam a hülye és zavart, hogy alacsonyabb vagyok a lánytól, őt viszont nem, sőt nagyon elkenődött, később tudtam meg, amiért nem jártam vele és már ma tuti járnék vele, ha adódnak egy olyan személyiségre elbűvölő, értelmes lány, mint amilyen ő volt például...
2013. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!