Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztem a férfiakat?

Figyelt kérdés
Egy tanult,egyetemet végzett nő vagyok.Ráadásul nem mindennapi külsővel rendelkezem. 178 centi vagyok 60 kiló és az arcom is nagyon bájos. Mégse találom a páromat. Próbálom azt sugározni,hogy nincsenek nagy elvárásaim...mert valójában ez így is van. Mégis minden kapcsolatom kudarcba fullad. Lehetséges,hogy a férfiak megijednek attól,hogy túl jó vagyok nekik?
2013. júl. 23. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Te vagy az én emberem! :)


Elképzelhető, hogy csak próbálod azt mutatni, hogy nincsenek nagy elvárásaid, de mihelyt valakit megismersz és nem fér bele az általad idealizált képbe, lezárod a dolgot magadban. Így ők azt érzik, miért érné meg teperni, zárt ajtókat döngetni? Másrészről valóban a srácok félhetnek. Ugyanis azt hiszik, amelyik nő csinos, az aranyat kakil.

2013. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nem tudom

hány éves vagy?

2013. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem drágám, nem az a baj. A baj ott van, hogy nagyon beképzelt vagy. Mellesleg megnézném én azt a "nem mindennapi külsőt"...


24F

2013. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Te vagy az ezredik kérdező, aki azt hiszi magáról, hogy túl jó a pasiknak. Elárulom a titkot: Nem az a baj, hogy jól nézel ki, meg hogy okos vagy. Ezek pozitívumok. A probléma a hatalmas egod. (Hiszen te magad is azt mondtad, túl jó vagy hozzájuk.) Légy egy kicsit szerényebb, és meg fogod találni a párod. Soha sehol nem hátrány az ész, és a szépség. Csak nem szabad, hogy a fejedbe szálljon.
2013. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit aki ilyen. Hihetetlenül balfax, nem tud semmit kezdeni azzal aki ismerkedni szeretne vele, a szűzqrvák tényleg 1%-os balfaxához tartozik.
2013. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem vagyok beképzelt...sőt túl szerénynek mondanak. Ezért nem értem,hogy mi lehet a probléma.
2013. júl. 23. 15:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Az amit az 5. válaszban is leírtam. Volt már valakid?
2013. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen volt. De mostanában mindig kudarca fulladnak a próbálkozásaim. Elkezdek ismerkedni egy férfival,az elején minden szép és jó.Eltelik pár hét és mintha kicserélték volna őket. Nem keres,nem akarok találkozni.
2013. júl. 23. 15:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy beképzelt akkor már csak egy változat maradt, hogy karrierista törtető lennél aki csak átgázol mindenkin és erre képes bárkit felhasználni.
2013. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez így elég érdekes. Akkor kilőném a feltételezésemet. De ha pár hét megvan, akkor mi lehet az ami miatt nem folytatódik, és nem te küldöd el őket?
2013. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!