Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén: azzal vagy együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: azzal vagy együtt, akivel szeretnél?

Figyelt kérdés
Nyilván a párkapcsolatokban lévők válaszaira vagyok kíváncsi. Kort és nemet is írjatok ŐSZINTÉN!
2013. júl. 18. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem...egyértelműen nem. 16/f
2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen!


L23

2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Először azt hittem rossz emberrel vagyok mármint hogy nem ő kell nekem emiatt 2 hónap után szakítottam vele,de aztán rájöttem hogy adnom kell magunknak még egy esélyt és azóta 7 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem :) Néha elkalandozok ,hogy milyen lenne ha szingli lennék,de aztán rájövök ,hogy nem akarok soha megválni a páromtól mert imádom <3
2013. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen. (öreganyó)
2013. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Bummer ***** válasza:
3 éve ismertem meg egy társaságban, úgy hozta a sors, hogy nem lett folytatás, pedig bejöttünk egymásnak. Aztán egy másik lánnyal jártam 7 hónapig ugyanabból a társaságból, de nagy mellélövés volt. Az elmúlt egy évben egyszer vagy kétszer találkoztunk és neten beszéltünk többször és másfél hónapja mikor újra összeült a társaság hosszú idő után, ezzel az első megismert lánnyal szinte minden ment magától, úgy hogy nem is jutott ilyen eszünkbe. Életemben először azt mondom, szerelmes vagyok és ő is. 30/F
2013. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nem 16/f
2013. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Igen :) Először nagyon jó barátok voltunk, és ő szerelmes lett belém... én ezt rossz szemmel néztem és nagyon csúnyán visszautasítottam, pedig tudtam ,hogy milyen érzékeny lelkű...nem is beszéltünk meg semmi... és rájöttem, h nagyon hiányzik , és igen én is érzetem iránta szerelmet... ő megbocsátott, és már 4 hónapja vagyunk együtt :)
2013. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen.

24/N

2013. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem, és ezért szégyellem is magam. Már 2× szakítottunk, aztán most mégis együtt vagyunk. Azt hiszem ami nem megy, azt nem kéne erőltetni. Nem érzem magam nőnek mellette, nem visz el sehova(most itt nem drága éttermekre gondolok, hanem úgy általában SEHOVA), nem tesz értünk semmit. Azt hiszem félek szakítani, de már itt lenne az ideje végleg lezárni.
2013. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert annak a személynek nem kellek. Kénytelen voltam beérni mással. De biztos vagyok benne, hogy egy idő után "Igazivá" válik és IGEN lesz a válaszom :). Sokszor történt már ilyen.
2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!