Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom múltjára, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye vagyok, tisztában vagyok vele. De mégis idegesít, hogy a párom sok nővel feküdt le előttem. (kb.20)

Akárhogy is akarom elfelejteni, egy darabig megy, aztán újra eszembe jut. A jelenben teljesen megbízok benne, engem csak a múltja idegesít. Emiatt sokat veszekszünk, mert néha nem bírom ki, hogy ne tegyek megjegyzéseket vagy ne kezdjem el faggatni. Túl akarom magam ezen tenni, nem akarok ilyen lenni. El fog ez múlni? :(


Amúgy 1 éve vagyunk együtt.

Ő 30 én pedig 24.


2013. júl. 18. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A legjobb úton haladsz , hogy megmérgezd a kapcsolatotokat és hogy elveszítsd Őt. Ezt tisztázni kell vagy érdekel a múltja de akkor nem frusztál vagy mindenketten kijelentitek hogy senki nem beszél (ilyen jelleggel ) a múltról. Egyébként meg szerintem ha tényleg komoly, tényleg őszinte akkor úgyanúgy ismerned kell a múltját mint jelenét.
2013. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Rajtad múlik, hogy elmúlik-e. :)

Azt írod, megbízol benne és csak a múltja zavar... ezen ő nem tud változtatni, mivel a múlt már elmúlt.


Megértem, hogy fura érzés, én például nem tudnék együtt lenni olyan nővel, aki előttem 20 pasival volt, mert egyszerűen nem tudnám így elfogadni. Hogy most ez csúnya dolog-e vagy nem, azt nem tudom, de én legalább az elején tisztáznám ezt magamban, és utána nem keseríteném sem magam, sem pedig őt vele. Neked is ezt kéne tenned: dönteni. Most vagy elfogadod, hogy ez történT és a jelenre koncentrálsz és boldogok lesztek, vagy pedig szakítasz vele, mert hosszú távon megmérgezed így a kapcsolatot.

2013. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!