Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny a barátom múltjára?

Figyelt kérdés
Nem tett semmi olyat, de előttem már egy jó ideje egyedül volt és sokat csajozott. Azt mondja szeret engem és új életet kezdett velem, és ez így is van, de a múltból felbukkanó dolgok, egy-egy kép, vagy facebook-on a kommentek, mind szíven üt, pedig tudom, hogy nem kéne...
2010. nov. 10. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura dolog, de teljesen egyet érzek veled. Én már azért is verekednék, ha látnám a barátnőmet, ahogy más idegen gyíkfejűre mosolyog. Ezek emberi dolgok. Hiába mondom, hogy ne vedd a szívedre ezt nem lehet nem szívre venni. Főleg, ha nagyon szereted. Szar érzés ezzel együtt kell sajnos élni. Sok sikert hozzá!
2010. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 komasa ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak igaza van! Együtt kell élni az érzéssel, talán egyszer elmúlik! Sok sikert kívánok én is!
2010. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha tényleg elfogadod ezt az érzést és mellette viszont tudd, hogy egyszer úgyis elmúlik. Bennem is megvolt sokáig, de egyszer aztán szó szerint meguntam, hogy állandóan szorongjak miatta:)
2010. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! Jó érzés, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2010. nov. 10. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megtudlak érteni......Nálam ugyan ez a szitu!!!!!!!És én sem tudom jól kezelni,pedig nem vagyok féltkeny típus......de vele kapcsolatban.....igen
2010. nov. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akire nem kell féltékenynek lenne az az ex.

A feleségem féltékeny volt minden nőre. Vannak lány barátaim, de semmi több. És jól érzem magam szép lányok társaságában. Ez természetes. Ahogy a féltékenység is egy bizonyos szinten.

Ha féltékeny vagy a múltjára, akkor féltékeny lesz a jelenére is. Aztán azt fogja mondani a párod, hogy úgyis féltékeny, ha nem adok rá okot, akkor adhatok is...

2010. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!