Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom múltjára, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye vagyok, tisztában vagyok vele. De mégis idegesít, hogy a párom sok nővel feküdt le előttem. (kb.20)

Akárhogy is akarom elfelejteni, egy darabig megy, aztán újra eszembe jut. A jelenben teljesen megbízok benne, engem csak a múltja idegesít. Emiatt sokat veszekszünk, mert néha nem bírom ki, hogy ne tegyek megjegyzéseket vagy ne kezdjem el faggatni. Túl akarom magam ezen tenni, nem akarok ilyen lenni. El fog ez múlni? :(


Amúgy 1 éve vagyunk együtt.

Ő 30 én pedig 24.


2013. júl. 18. 10:24
1 2
 1/12 ivilicious ***** válasza:
ezért nem szabad megtudni,hány emberrel volt a párunk...zavarni fog...én kb 40ről tudok,de nem vagyok kíváncsi pontos adatokra.
2013. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Még egy érv, miért ne mesélj a múltbeli csajokról a mostaninak :) Ahelyett, hogy élveznéd vele az életed ilyen hülyeségeken filózol... Esetleg amiatt nem akarsz aggódni, hogy hány bogarat evett kiskorába? 23/F
2013. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én meg így vagyok a párommal..Ő csinálja ezt velem,és elviselhetetlen.

Hagyd abba ha nem akarod elveszíteni!

2013. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

néha az én kedvesem is elkezdi a múltamat előhozni,(főleg a mikor menstruál, akkor minden rossz neki, és csak a a számára kellemetlen dolgok, amikről tud beszélni, másnak se legyen sokkal jobb) egy ideig nem figyelek rá, aztán figyelmeztetem, hogy amennyiben folytatja, akkor életbe lép az amit két éve mondtam, hogy bármennyire is szeretem, ha féltékenykedik, akkor VÉGE!

vigyázz te ne kerülj ilyen helyzetbe.

2013. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

ha eddig nem tudtad túltenni magad ezen később sem fog menni sztem, mondjuk most már úgy is mindegy


ha mindegyik exe 10-el volt már így is 200 ember teljes baktérium és vírus tenyészetét hordozod, de valószínűleg többet is


jó kis méhnyak vagy gégerák,mmm fincsi

2013. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
A férfit ha kérdezed a skalpjairól a válaszát oszd el kettővel, ha egy nőt kérdezel a válaszát szorozd meg kettővel.
2013. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
gondolj arra, hogy tökmindegy, hogy 1x feküdtél le vele vagy 3000x, már úgyis elkaptál mindent amit csak lehetett hátha az segít
2013. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ékes példa ez arra, hogy miért nemkell 30 asokkal összejönni.

francért nem tudsz a saját korosztályodból pasit választani? egy 25-26 évesnek csaknem volt még meg a fél falu...

2013. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez ennyire fontos, keress újszerűbb pasit.
2013. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát látszik, hogy a gyakorikérdéseken milyen a színvonal :D

Gondolom védekezésről még nem hallottatok, olvassatok utána :D

Nemi betegséget el lehet kapni akkor is, ha csak 1 emberrel fekszel le. Nem a partnerek számától függ. 20 után is lehetsz egészséges, és 2 után is beteg.


Másrészt, szerintem nincs köztük olyan nagy különbség, hogy saját korosztályából kellett volna keresni. Most ha ezt levéve minden tökéletes köztük, akkor miért kellett volna 2-3 év miatt fiatalabbat keresni. Pláne, hogy ez sincs korhoz kötve. Ismerek olyan 35 évest, aki 2 nővel volt egész életében, meg van olyan 20 éves is aki már megd*gott 30 nőt. Nincs korhoz kötve. Manapság meg pláne nem, mikor a kis tizenévesek is minden héten mással vannak.


Szerintem meg idővel, ahogy majd komolyodik a kapcsolat majd ez is elhalványul.

2013. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!