Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira féltékeny vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira féltékeny vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek állást ajánlott az ismerőse a saját irodájánál, és totálisan szimpátia alapján mert képzettsége abszolút nincs hozzá, mert a barátnőm másik területen tanult. A saját területéhez sincsenek még meg a végzettséget igazoló papírjai mert nincsen nyelvvizsgája.

Elhitette vele hogy hozzá nem kell nyelvvizsga csak menjen hozzá dolgozni képzettség se kell, mert inkább olyat szeretne felvenni akinek nincs (ezt mégis hogy képzeli a hapi azt nem vágom!). Mondtam neki hogy így szét fogja dolgoztatni minimális pénzért (hiszen szakképzetlennek nulla gyakorlattal nem jár sok pénz) ráadásul attól félek hogy kikezd vele, mert idáig gyakran érdeklődött afelől hogy van-e éppen kapcsolata. Ez a majom amúgy egy középkorú kielégítetlen pióca. Már bocsánat.

Most akartunk a saját lábunkra állva elkezdeni a közös életünket és ez eléggé megingatta ugyanis ha ott elkezd melózni akkor már szerinte se biztos hogy össze fog jönni mivel kevés lesz a pénze és lehet hogy képeznie is kell magát hogy meg tudja csinálni a munkáját.

Most mit csináljak? :( Minden fiatalnak ennyire nehéz elkezdenie a közös életét? Mit kezdjek a barátnőmmel? Ki fogják használni, ráadásul nem tudnám elviselni hogy ennek az ürgének legyen a beosztottja.


2013. júl. 17. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el. De Dr.Csernus youtube
2013. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Ismerős, tehát nem ver át.

2. A munkáltató kevesebbet adózik, ha nem valami übermagasan képzett embert vesz fel.

3. Örülj, hogy talált munkát. Én több, mint egy éve munkanélküli vagyok. 3 millió munkakeresőre jut kb. 1 millió munkahely. Az is jobbára Tecsó és társai.

4. Embereld meg magad. Így csak megfojtod a kapcsolatotokat, annak meg semmi értelme.

2013. júl. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!