Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

van egy párom 7éve, sajnos külföldön dolgozik a megélhetés miatt, ezért csak 4 hetente, vagy 6 hetente jön csak haza!


Nem rég feltettem egy kérdést hogy nem vagyok-e számára tág? Felelte hogy nem, el hittem a téma abba is maradt!

Leszögezném hogy én sem hiszem hogy tág vagyok de évek során már biztos nem olyan új, hanem megszokott!


Na és az egyik nap veszekedtünk, és a fejemhez vágta hogy megcsalom mert nem már volt az oka amiért ezt megkérdeztem.

Nagyon fájt, elvonultam és sírtam mert fáj hogy ő nem bízik ezek szerint bennem!


Jogosan sértődtem meg/ esett rosszul vagy esetleg ti is elgondolkodnátok a helyében ezen?


2013. júl. 16. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A saját félelmeddel, hogy rád un, gerjeszted a gyanakvását (a kérdéseddel).


2. Miért jutna eszébe, hogy csalod, hacsak ő nem csal?


3. Szerintem a távolság kikezdett titeket, és valójában mindketten attól féltek, hogy a másik elkezd másfelé nézelődni. Költözz utána.

2013. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleve hülyeséget kérdeztél tőle...
2013. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel mit akartál kérdezni tulajdonképpen:

"Nem rég feltettem egy kérdést hogy nem vagyok-e számára tág? "

2013. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...


Ha nem szültél, és néha nem vagy extra méretűekkel megáldva,makkor nem lehetsz tág neki, hiszen a tested idomul a másik mretéhez. Ha csak vele vagy, neki sosem leszel tág, gőleg, ha csak havonta vagy annál ritkábban tudtok együttlenni.


Én már a menzesz utám (5 nap) érezhetően szűkebb vagyok, de ez csak az első együttlét, túltágítani a párom nem tud.

Tehát inkább túl szűknek,mint túl tágnak kellene lenned...



Nem volt jogos, biológiai ismereteim miatt nekem is az jutott volna eszebe, hgy megcsalsz.

2013. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor meg nyugodtam, csak engem ez teljesen aggaszt hogy mi van akkor ha nem vagyok jó neki! vagy mit tudom én... :) de rendben megnyugodtam köszönöm
2013. júl. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!