Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, hogy a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, hogy a facebook már fontos része az életünknek?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés sokszor felmerülhet, és vannak mellette-ellen érvek is. Én most mondanék egy történetet, véleményezzétek! :) Szóval...volt egy barátnőm, aki megcsalt engem. Facebookon még fent voltak a korábbi kapcsolatából eredő képei, a volt barátjával. Engem ez zavart. Amikor szóvá tettem meg volt sértődve, hogy egy tök jó nap után amit együtt töltünk el, este sz @r nekem a facebookon, akkor az szomorú. Ebben részben igaza van, mert hát miért annyira fontos a facebook, hogy az alapján ítéljük meg a dolgokat...de hát a tény az tény, a képek ott voltak és zavartak. Aztán letiltottam, mert össze vesztünk e miatt. Majd amikor újra be akartam jelölni, már nem igazolt vissza, ezzel a magyarázattal: Nem akarom, hogy belefolyj a facebookos dolgaimba...ezen is sokat gondolkoztam, és arra a következtetésre jutottam, hogy meg van a régi barátja...igazam lett! Nos itt a legfontosabb kérdés az, hogy a facebook igen is néha fontos szerepet játszik ilyen dolgokban. Válaszotokban erre is térjetek ki! köszönöm :)

2013. júl. 14. 13:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és igen...ezzel már összekötődik a való élettel...szóval ez egy ilyen 22es csapdája...szörnyű
2013. júl. 14. 13:47
 12/19 anonim ***** válasza:

Jó hogy van facebookom és nem szándékozom törölni. A barátokkal ott (is) tartom a kapcsolatot. Ott beszéljük meg a közös programokat, stb.


A barátnőm is fent van, ő nem facemániás, ritkán néz fel de mindig tudja mi van épp. Mikor megismertem akkor már cirkuszolt mert nemsokkal később egy lány képét lajkoltam. Ezen totál kiakadt.

Később féltékenységi rohamot kapott mert bejelölt egy lány ismerősnek és én visszaigazoltam neki. Kikérdezett h ki az a lány, azt gondolta h vmi szeretőm.

2013. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nos hát igen, hogy ha tovább fejlesztjuk ezt az új lány ismerős dolgot, akkor végülis jó hogy látjuk ezeket, mert ha esetleg komolyabb dolog van, mással kavar a tarsad, akkor itt látod, és jobb, mint ha nem derülne ki...
2013. júl. 15. 08:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van. Kell is meg nem is.. Előnyök kontra hátrányok kinek merre billen a mérleg.. Nekem utóbbi felé ezért minimum hibernálom magam szingli vagyok úgyhogy megcsalástól nem kell tartanom csak igy mondjuk ismerkedésnél is hátrányba kerülök mert a mi a neved után kb a második kérdés mindenkitől az h van-e facebookod?? Rémes ez a mai világ...
2013. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kacsacsoruemlos ***** válasza:

hát fontos tényleg.

barátnőm kiakadt mikor lájkoltam egy playboy csaj képét. meg gonoszat kommenteltem egy híresség képe alá. eszem megállt, azóta ezeket akkor csinálom mikor nem online.


engem kicsit idegesít is ez a FB mánia, de ott beszélgetek a barátaimmal, úgyhogy a törlés egyenlőre kizárt.

2013. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
K.rvára nem része az életünknek,csak az emberek ráfüggnek,de hogy mi a tökömért????????????
2013. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Facebook=méreg
2013. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a facebookot.Fönt vagyok de aránylag ritkán használom.Nem foglalkoztat egyáltalán.
2013. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hát ez aztán nem volt szép a csajtól...de igen az emberek 80%ának élete a fb.on..sajnos sokan függők is,nekem nincs jelenteleg fbom de volt és nem voltak tul szép élményeim ..mindenki tudott mindent rólam,és ezt nem szeretem..XD
2013. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!