Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen? Fontos!

Figyelt kérdés

Van egy srác akit még egy buliból ismerek,de nem úgy hogy ő jött oda hanem neki löktek,így kezdtünk beszélgetni,aztán meghívott egy italra én pedig nem fogadtam el,együtt tomboltuk végig az éjszakát,de inkább csak beszélgettünk. Most pedig beszélgetni kezdtünk és találkoztunk is. Ő 26éves én pedig 18,de Ő nem néz ki 21-nél többnek és viselkedésre se 26 éves. A lényeg,hogy a talin nagyon megtaláltuk az összhangot (és igazából a bulin is) végig nevettünk,bolondoztunk,beszélgettünk. És csók is volt a randin már,amikor hazahozott szinte el sem akart engedni. Előtte és a randi után is folyamatosan beszéltünk... mondta egyszer,hogy éhes én pedig írtam neki,hogy akkor főzök neki valamit,erre azt mondta,hogy nem,Ő engem akar inkább. Minden jól alakult,de pár napja nem áll szóba velem,én keresem de nem válaszol. Mikor rákérdeztem akkor rá 1napra írta,hogy : drága nem veled van a baj csak nincs kedvem. Én kérdeztem,hogy mi ez,nincs hozzám kedve?! erre azt írta,hogy hozzám lenne nagyon is,csak van valami baj. De nem mondta el,hogy mi... Ma mikor megint sikerült elérnem hogy írjon azt írta,hogy azért nem beszélünk mostanában,mert Ő "butus" kérdeztem mi ez,de nem kaptam normális választ és most megint nem ír vissza és nem válaszol semmire.

Miért? Talán a korkülönbség miatt csinálja ezt? Vagy valamit elrontottam?



2013. júl. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ÍGY JÁRTÁL. Keress mást.
2013. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nyugodjál meg, és várj még pár napot, vagy amennyit akarsz, aztán vagy keres, vagy nem. Majd kiderül minden.
2013. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta.
2013. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy vmi teljesen más baja van

próbálj meg vele beszélni mondjuk holnap

2013. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,ezért nem is nagyon kerestem,de most folyamatosan elérhető még sem történik semmi,írtam neki de nem látta és nem is válaszol. Tegnap előtt mikor kérdeztem mi baj azt mondta hogy igazából Ő sem tudja...
2013. júl. 11. 20:23
 6/8 Mőcy válasza:
Mindenképp várj egy-két napot, talán ha látja, hogy nem csak azért érdekel, hogy mi baja van mert nincs kivel beszélned, hanem érdekel hogy mi van vele, akkor elmondja hogy mi bántja, ha meg semmiképp nem mondja el, akkor lehet ha csak kifogás....
2013. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek az üzenetek már alapból szánalmasak.


"Butus vagyok"

"Nem veled van a baj, csak nincs kedvem"

"Azt se tudom mi a bajom"


Szerintem teljesen egyértelmű, hogy szórakozik. Ha gondja lenne, azt nem így intézné az ember, legalábbis egy normális biztos nem.

2013. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy legyen szíves mondja el, mert ez téged nagyon zavar. Ha nem veled van a baja akkor mondja el, ha igen, akkor is mondja el és ne csináljon úgy, mintha nem lenne magánál. vagy mondd neki, hogy szeretnél vele beszélni személyesen vagy ha más nem, telefonon. Ha eddig jól megvoltatok (amúgy mennyi ideig?) akkor most ne kezdjen el hülyéskedni veled! nem, nem esélytelen!
2013. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!