Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszat tettem! Esélyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszat tettem! Esélytelen, hogy jóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Èvek óta szerelmes vagyok egy lànyba. 18 hónapig voltunk együtt. 2009-ben volt egy autóbalesetem, nem sokkal később mèg egy. Sajnos megsérült a fejem, nincsen maradandó fogyatèkossàgom, de idegrendszeri problèmàim lettek. A baràtnőmre, amikor mèg együtt voltunk kezet emeltem. Tisztàban vagyok vele, hogy ez nem helyes, utólag belàttam, hogy nem volt jogos az, hogy megvertem.


Elköltöztem egy màsik vàrosba, de mèg mindig szeretem! Màs lànyt nem tudok elkèpzelni 'magam mellett', ès nem is akarok. Màr bocsànatot kèrtem tőle, de a telefont sem veszi fel nekem!


Mit tegyek?


23f



2013. ápr. 28. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fájdalmas, de lépj túl rajta. 1 a 1000-hez, hogy visszamegy hozzád. A lényeg, hogy tanultál ebből, úgy érzem. Keress egy másik lányt.
2013. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ez örök tanulság. Ezt a kapcsolatot már felejtsd el. Ne hivatkozz a balesetedre.
2013. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
sztem tenyleg az elott kellett volna gondolkodni mielott megutted es nem csodolkozok h nem beszel veled. ez sem nohoz sem ferfihoz nem melto dolog.
2013. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gegel az isten!
2013. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elèggè hirtelen haragú lettem azóta, elborult az agyam sajnos.


Hiàba voltam együtt màs lànyokkal, mindegyikben Őt keresetem, ès rà gondoltam a kapcsolatok alatt...

2013. ápr. 28. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
5 Keresd meg személyesen. Beszélj vele. A telefon személytelen egy ilyen dologhoz.
2013. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Az én volt pasimnak is volt autóbalesete,agyműtéte és idegrendszeri károsodást szenvedett,de soha nem emelt rám kezet.Ezzel ne takarózz hogy a a baleset miatti károsodás miatt ütötted meg.

Amúgy meg ezt a lányt jobb ha békén hagyod.Sose fog hozzád visszamenni ha van egy ki csöpp esze!Most nézem nem is csak megütötted,hanem megverted.Gratulálok!Ha tudod,hogy ilyen problémáid vannak miért nem kezelteted magad!?Én nem mennék hozzád vissza az 100%!

2013. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

7 Sosem hibáztál az életedben? lényegtelen hogy mit, és mekkora horderejű.


Na, ha majd nem-et tudsz erre a kérdésre válaszolni, akkor itélheted el. Addig nem.

2013. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos itt már nem tudsz mit tenni. Keresheted még, de azt már zaklatásnak fogja venni és csak azt éred el, hogy még jobban megutál.

Nekem is meg kellett tanulnom a leckét, elvesztettem azt az embert akit mindennél jobban szerettem. A kapcsolataink azt a célt szolgálják, hogy tanuljunk belőlük. Legközelebb már Te is okosabb leszel, ahogy én is.

2013. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 Ez nem igaz.
2013. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!